قطعات ساخت تابلو روان | معرفی تابلو روان و تلویزیون شهری

قطعات ساخت تابلو روان

 تبلیغـات تابلو روان و تلـویزیون شهـری 

این روزها تبلیغات قسمت زیادی از کسب و کارها را فراگرفته است به صورتی که بدون تبلیغات یا برنامه های تبلیغاتی محصول شما به دیگران معرفی نخواهد شد و کس یا کسانی خواهان آن نخواهند بود ، روش های متفاوتی برای تبلیغات از گذشته تا کنون وجود داشته است از روش های سنتی تا روش های نوین امروز که در سایت ها و شبکه های مجازی و اینترنتی به راحتی تبلیغات وسیع و عمیقی صورت میگیرد.

 

یکی از وسایل تبلیغاتی و به عبارتی مدرن ترین وسیله تبلیغاتی قرن اخیر تابلو روان ها و تلویزیون های شهری میباشد که با کمی توجه در سطح شهر وسعت حضور آن ها و حضور پر اهمیت آن ها برای تبلیغات فروشگاه ها و مغازه ها را در میابید. اینکه این تابلو روان ها و تلویزیون های شهری غول پیکر چگونه هستند از چه ساخته شدند مکانیزم انتخاب آنها چیست را در این مقاله با ما همراه شوید.

 

 تابلـو روان چیـست؟ 

تابلو روان نوعی وسیله نمایشی برای نمایش و بیان تبلیغات می باشد ، تابلو روان میتواند وسیله ای الکترونیکی استفاده شده در ماشین ها ، ساعت ها ، ایستگاه ها ، مغازه ها و…. باشد ، تابلو روان یک تلویزیون شهری یعنی نمایشگری الکترونیکی (LED ) می باشد که مدرنترین و به روز ترین وسیله تبلیغاتی قرن اخیر در خصوص معرفی کالا ، خدمات ،محصول ویا فروشگاهی میباشد. تابلو روان ها با توجه به تکنولوژی روز و کیفیت و تنوع زیادی ساخته شده و مورد استفاده قرار گرفته است قابلیت پخش حروف و شکل ها را به صورت روان و متحرک دارد و برای برنامه های تبلیغاتی و ابزار تبلیغ فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 خـرید آنلاین قطـعات تابلو روان و تلـویزیون شهری 

 

مـاژول: شاید شما هم نام بلوک های LED را شنیده باشید. کار این قطعه در تابلو روان ها نمایش اطلاعات انیمیشن ها و فیلم ها میباشد.ماژول ها یا سه رنگی هستند و یا به صورت تک رنگ بعضی از این ماژول ها کاملا ضد آب میباشند و به بهترین نحو ممکن در مقابل باران عمل میکنند و مناسب برای تابلوهای روان بزرگ و مخصوصا آب و هوای بارانی میباشند از نظر فنی میتوان ماژول ها را جریان ثابت و ولتاژ ثابت تقسیم نمود ولی در این مورد نیز ماژول های جریان ثابت از نظر کیفیت و رنگ عملکرد بهتری داشته و مناسب تر میباشند. میتوان گفت ماژول اصلی ترین قطعه یک تابلو روان است.

 

منبـع تغذیه: تغذیه تابلو روان ها توسط منبع تغذیه آن به وسیله تبدیل ولتاژ برق دویست و بیست ولت به ولتاژ مورد مصرف ماژول ها و دیگر قطعات تابلو تامین میگردد.

 

مـین برد : برد کنترل اطلاعات را در زمان های مشخصی ارسال میکند و عموما در تابلو ها به دو صورت عمل میشود اطلاعات یا آنلاین ارسال میگردد یا آفلاین که بر اساس نوع آفلاین یا آنلاین ارسال اطلاعات وظیفه برد و چگونگی اتصالش به کنترلر مشخص میگردد.

 

فریم (شکل): قاب تابلو روان شکل یا فریم آن نیز قسمت مهمی از تابلو محسوب میگردد عموما این قسمت از جنس آلومینیوم یا فلز بوده که قطعات تابلو از جمله ماژول ها منبع تغذیه و برد کنترل درون آن قرار میگیرند. این جعبه باید ضد آب باشد و درب کابینتی مناسب به همراه قفل مرغوبی داشته باشد تا به خوبی محافظ قطعات درونی تابلو روان باشد.

 

پخـش آنلاین : اگر قصد پخش آنلاین برنامه و تبلیغات دارید باید از دستگاه مخصوصی بنام ویدیو پرسسور در تابلو روان استفاده نمایید در هنگام ساخت تابلو میتوانید این قطعه را سفارش داده تا طبق برنامه شما برای پخش اطلاعات عکس و فیلم و….ورودیهای آنلاین شما را تطبیق دهد .

 

khalajtv
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.