آموزش تعویض متن تابلو روان با نرم افزار HD 2018

 انیمیشن و تیزر تبلیغاتی با تغییر متن و تصویر تابلو روان 


تغییر متن و تصویر تابلو روان ها برای بسیاری از ما ها سوال و دغدغه ای بسیار بزرگ محسوب می گردد و گمان میکنیم کاری بسیار سخت و دشوار میباشد و این درحالی است که تغییر متن و تصویر تابلو روان ها کاری ساده و راحت میباشد کافی است مقداری آشنایی با تایپ و نرم افزارهای تابلو روان و نحوه تغییر متن و تصویر تابلو روان داشته باشیم تا بتوانیم اینکار را انجام دهیم.

تابلو روان ها از مدرنترین وسایل تبلیغاتی قرن اخیر میباشد که با استفاده زیادی روبرو شده و تأثیر زیادی بر تبلیغات و کسب و کارهای مردمی گذاشته است نوع جدید تر این تابلو روان ها تلویزیون های شهری هستند که با قابلیت پخش تصاویر ، انیمیشن ها و اشکال و همچنین صوتی بودن تغییر و تحول زیادی در تبلیغات شهری ایجاد کرده اند.

این قطعات الکترونیکی غول پیکر بر سردر فروشگاه ها ، شهر ها ومیادین خود نمایی میکنند و کالاهای ما را با رنگ های متنوع و جذاب در معرض دید دیگران قرار میدهند و تبلیغات جالب و زیبایی برای ما انجام میدهند شاید برای شما هم پیش آمده باشد که این اشکال و تصاویر چگونه نمایش داده میشوند یا تغییر متن و تصویر تابلو روان ها چگونه انجام میشود با ما همراه باشید تا کمی دراین مورد برای شما توضیحاتی ارائه دهیم.

 

سفارش طراحی متن تابلو روان به صورت حرفه ای 021.71053175

 

 آموزش طراحی متن و تیزر تابلو روان و تلویزیون شهری 


تغییر متن و تصویر تابلو روان ها امری پیچیده نیست اما در ابتدا باید بدانید که طراحان زیادی مشغول طراحی تیزر های تبلیغاتی و انیمیشن با توجه به پیکلس های ماژول های تابلو روان ها هستند  (سفارش طراحی تیزر تابلو روان و آن را به عنوان کار خود پذیرفته اند که برای اینکار دانستن طراحی کامپیوتری و آشنایی با نرم افزارهای طراحی تابلو روان ها لازم میباشد پس از طی مراحل طراحی ابتدایی انیمیشن ها و تیزر های تبلیغاتی براساس نوع بردکنترلر و ماژول های موجود در تابلو روان میتوان اطلاعات را از طریق فلش مموری یا وای فای و…. به تابلو منتقل کرد. برای اینکه این کار به درستی انجام شود شما باید نوع برد کنترلر تابلو روان خود را نیز بدانید تا بتوانید تغییر متن و تصویر تابلو روان مورد نظر خود را به آسانی ایجاد کنید.

 

برای بهتر دیده شدن تماس بگیرید 021.71053175

 

 تغییر متن تابلو های LED تکرنگ به صورت فوری 

برای تغییر متن و تصویر تابلو روان و اشکال به نمایش در آمده در تلویزیون های شهری باید از طریق نرم افزارهایی که در مقاله قبلی به آن ها اشاره شد متن و تصاویر دلخواه رابا توجه به برد کنترلر و ماژول ها و ابعاد تابلو روان خود ایجاد کرده و از طریق کابل های usb وای فای پورت های شبکه و یا فلش مموری بر روی تابلو روان منتقل کنید و عملیات تغییر متن و تصویر تابلو روان خود را به پایان برسانید.

البته با استفاده از نرم افزار HD 2018 که با پشتیبانی از زبان فارسی کار شما را راحت کرده نرم افزار اچ دی 2018 یکی نرم افزارهای معروف در بازار ایران ساخت شرکت هویدو میباشد که با حمایت و پشتیبانی از زبان فارسی کار شما را راحت کرده و دیگر برای تغییر ساده متن لازم نیست به طراحی برای طراحی یا تغییر متن و تصویر تابلو روان خود مراجعه کنید و خودتان با انجام دادن چند کلیک ساده بر روی ان میتوانید این کار را انجام دهید. اگر شما قصد تغییر متن و تصویر تابلو روان خود را دارید بهتر است نرم افزار HD 2018 برای طراحی تابلو روان را دانلود کرده و نصب نمایید سپس ما را همراهی کنید تا با مراحل تغییر متن و تصویر تابلو روان به وسیله نرم افزارهای آشنا شوید و کار برای شما آسان گردد.

 

با این پکیج دیگه نیازی نیست هزینه طراحی بدی ، خودت انجام بده و کسب درآمد کن . ویدیو زیر را ببینید

برای دانلود کلیک کنید

 آموزش تعویض متن تابلو روان با نرم افزار HD 2018 

قبل از شروع مدنظر داشته باشید که برد کنترل شما در لیست کنترلر های پشتیبانی شده در نرم افزار HD 2018 باشد. اگر چنانچه برد کنترل شما در لیست این نرم افزار نبود احتمالا نمایشگر شما از برد کنترلر های سایر ورژن های 2013 – 2014 بوده و باید ورژن های قدیمی را نصب کنید. در کل مراحل تغییر متن در این نوع نرم افزار ها یکسان بوده و تفاوت آنچنانی ندارد. نرم افزار HD 2018 از برد کنترل های E61/2/3/4/5/6 – G62 – S61/62/63/64/65/66 – U60/61/62/63/64 – U6B – E41 – E42 – E43 – E53 – M40 – U6A – U40 – U64 – U3 – W40 – X40 – X62 – X63  W61 پشتیبانی میکند.

 

1- در ابتدای کار باید نوع برد کنترلر ، نوع ماژول ها و ابعاد تابلو روان خود را مشخص کرده و در جایی یادداشت کنید که فراموش نکنید . ابعاد هر ماژول تکرنگ 32.16 پیکسل میباشد

 

2- پس از نصب برنامه و باز کردن برنامه در صفحه منوی برنامه صفحه جدید را انتخاب نمایید تا صفحه جدید باز شود اکنون در تنظیمات مدل برد کنترلر خود نوع ماژول ها و ابعاد تابلو روان خود را وارد کنبد تا تغییر متن و تصویر تابلو روان شما به درستی و در ابعاد صحیح اجرا شود.

 

طراحی حرفه ای تیزر تلویزیون شهری و تابلو روان 021.71053175

 

3- پس از وارد کردن اطلاعات در صفحه تنظیمات مشاهده میکنید که متن پیش نمایش تابلوی شما برای شما بر روی صفحه نمایش داده میشود برای ایجاد متن و تصویر تابلو روان بر روی آیکن برنامه یک‌ ضربه زده و از گزینه های متن سه بعدی و یا متن ضربه زده و صفحه باز شده را با استفاده از ماوس بر اساس ابعاد تابلو روان خود تنظیم کنید تا تغییر متن و تصویر تابلو روان شما به درستی و در ابعاد صحیح شما اجرا گردد.

 

 

سفارش تغییر نوشته تابلو روان تکرنگ ، سه رنگ و تمام رنگی 021.71053175

 

با این پکیج دیگه نیازی نیست هزینه طراحی بدی ، خودت انجام بده و کسب درآمد کن . ویدیو زیر را ببینید

برای دانلود کلیک کنید

4- سپس در قسمت پایین متن مورد نظر را در قسمت افکت نمایش + ویرایش وارد نموده و تغییرات و افکت های مورد نیاز خود را از تنظیمات پس زمینه ، کادر دور و… بر روی آن اعمال کنید تا به صورتی که دلخواه تان میباشد تنظیم گردد. اگر باز هم میل دارید مطلبی به مطالب وارد شده خود اضافه کنید باید روی گزینه برنامه کلیک کنید و مجدد یک متن و یا فایل جدید اضافه کنید. پس از انجام تغییرات و اعمال برنامه های مورد نظر خود در نرم افزارهای طراحی تابلو روان برای ایجاد تغییر متن و تصویر تابلو روان اطلاعات را از برنامه بر روی فلش مموری منتقل کرده یا در قسمتی از سیستم خود ذخیره کرده از طریق کابل usb، وای فای به تابلو روان خود منتقل نموده و تغییرات خود را مشاهده کنید. جهت انتقال فایل از طریق فلش مموری ، روی گزینه فلش کلیک کرده سپس دیسک خود را انتخاب و گزینه خروجی گرفتن از فایل را بزنید. حالا درحالی که تابلو روشن هست فلش را وصل کنید بعد از چند ثانیه برنامه قبل پاک شده و برنامه جدید نمایش داده میشود. 

 

 

همانطور که دقت کردید ایجاد تغییر متن و تصویر در تابلو روان ها آنقدر ها هم که گمان میکردید سخت نبوده و با رعایت یکسری قواعد و کمی آشنایی با سیستم های کامپیوتری به راحتی خودتان و در محل کسب خود براحتی میتوانید متن و تصاویر موجود در این تابلو روان ها را تغییر دهید آسان بودن تغییر متن و تصویر در تابلو روان ها بر محبوبیت این سیستم تبلیغاتی کارآمد افزوده است و آن را مورد استفاده همه اقشار و در همه ابعاد قرار داده است امیدوارم که از این آموزش بسیار کم و ابتدائی راضی بوده باشید و به شما در تغییر متن و تصویر تابلو روان کمکی کرده باشد.

 

چنانچه تابلو برنامه شما را اجرا نکرد و یا نیاز به یک برنامه حرفه ای و سه بعدی داشتید با تیم پشتیبانی خلج تی وی در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازمه را به شما بدهند.

 

در عرض 2 ساعت طرح شما آمادست!!! 021.71053175

khalajtv
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.