حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

02171053175 KhalajFx@gmail.com  

تیزر تبلیغاتی | بهترین نرم افزار ساخت تیزر | سفارش طراحی تیزر

تیزر تبلیغاتی

[icon name=”square” class=”” unprefixed_class=””] تیزر تبلیغاتی چیست:

تیزر تبلیغاتی امروزه به یکی از بهترین روش‌ها برای تبلیغات و برندسازی تبدیل شده است. به طور کلی دیجیتال مارکتینگ یکی از مهم‌ترین روش‌های بازاریابی است و به دست گرفتن بازار مجازی نکته مهمی است که باید به آن توجه کنید. تبلیغات مناسب برای بازار هدف مجازی اهمیت زیادی دارد.

تبلیغات مناسب برای بازار هدف مجازی اهمیت زیادی دارد. مرتبط بودن با شغل، کاربر پسند بودن و منحصر به فرد بودن تبلیغات مهم‌ترین نکاتی است که می‌تواند به شما در حوزه دیجیتال مارکتینگ کمک کند.

تیزر تبلیغاتی می‌تواند متناسب با هر کسب و کاری طراحی شود. افراد ترجیح می‌دهند به جای مطالعه‌ی یک تبلیغ، یک تیزر کوتاه را ببینند.

همچنین امکان خلاقیت و ایجاد تنوع در تیزرهای تبلیغاتی وجود دارد و می‌توانید تیزرهایی منحصر به خودتان طراحی کنید.

این ویژگی‌ها باعث می‌شود که تیزر تبلیغاتی به یکی از بهترین روش‌ها برای جذب بازار هدف مجازی تبدیل شود.

 

[icon name=”square” class=”” unprefixed_class=””] معرفی انواع تیزرهای تبلیغاتی:

تیزرها انواع مختلفی دارند که می‌توانید متناسب با ایده خود برای تبلیغات آن‌ها را انتخاب کنید.

تیزر تبلیغاتی می‌تواند یک تبلیغ خاص باشد و برای شما برندسازی کند.

تنها کافی است نکاتی را در این باره بدانید و آن‌ها را رعایت کنید. استفاده از یک مرکز معتبر و باتجربه در زمینه ساخت تیزر به شما کمک می‌کند یک تیزر خاص و ایده‌آل با رعایت تمام نکات ارائه دهید.

ارائه بهترین تیزر شما را سریع‌تر از چیزی که فکر می‌کنید به موفقیت در بازاریابی دیجیتال می‌رساند.

شما می‌توانید متناسب با کسب و کار خود یکی از انواع تیزرهای تبلیغاتی را برای ارائه انتخاب کنید. به طور کلی تیزرهای تبلیغاتی ۴ دسته هستند که در این قسمت هر کدام از آن‌ها را معرفی می‌کنیم و به بررسی ویژگی‌ها می‌پردازیم.

معرفی انواع تیزر تبلیغاتی
معرفی انواع تیزر تبلیغاتی

[icon name=”quote-right” class=”” unprefixed_class=””] تیزر تبلیغاتی رئال:

حرکت چیزی است که می‌تواند زنده بودن برند شما را به مشتریان احتمالی نشان دهد! همیشه پویایی توجه افراد را به خود جلب می‌کند؛ حال اگر کمی خلاقیت چاشنی آن کنیم، بی‌شک می‌توانیم تأثیر بیشتری داشته باشیم.

یک تیزر تبلیغاتی رئال به سناریو، انتخاب بازیگر، صداگذاری و… نیاز دارد. در تیزر تبلیغاتی رئال، محصول مورد نظر شما به جذا‌ب‌ترین روش به مخاطب معرفی می‌شود و می‌توان در کنار اطلاعات لازم را به صورت صوتی به مشتری ارائه داد.

[icon name=”quote-right” class=”” unprefixed_class=””] فیلم‌های صنعتی:

 فیلم‌ صنعتی در واقع یک بیوگرافی از محصول شما ارائه می‌دهد. این فیلم از اولین مراحل ساخت محصول آغاز می‌شود و تا زمانی که محصول به دست مشتری برسد، ادامه پیدا می‌کنند.

فیلم‌های صنعتی در اعتماد سازی مشتریان پیشتاز هستند، چرا که این حس را به مشتری القا می‌کنند که در تمامی مراحل تولید حضور داشته است و می‌تواند محصولی با کیفیت ایده‌آل خود خریداری کند.

البته فیلم صنعتی به کارخانه‌ها محدود نمی‌شود و می‌توان برای معرفی شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و مراکز خدماتی نیز از آن استفاده کرد.

[icon name=”quote-right” class=”” unprefixed_class=””] موشن گرافیک:

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک و انیمیشن نسبت به دو نمونه قبلی هزینه‌های کم‌تری در بر می‌گیرند. موشن گرافی می‌تواند به صورت دو بعدی یا سه بعدی ارائه شود.

در موشن گرافی شما می‌توانید اطلاعات محصولات یا خدمات خود را طی تصویرهای متعدد ارائه دهید.

این نوع تبلیغات برای فضای مجازی گزینه مناسبی است. موشن گرافی‌ها می‌تواندد از در کنار هم قرار گرفتن اینفوگرافیک‌های مختلف درباره کسب و کار شما به وجود آیند که با موسیقی همراه است و یا این که در آن از سناریو و گوینده استفاده شود. شما می‌توانید متناسب با کسب و کار خود نوع موشن گرافی را انتخاب کنید.

[icon name=”quote-right” class=”” unprefixed_class=””] انیمیشن:

تیزر تبلیغاتی انیمیشن را باید زیر مجموعه‌ای از موشن گرافی در نظر گرفت. موشن گرافی سه بعدی یا انیمیشن جذابیت بیشتری نسبت به نمونه دو بعدی آن دارد.

در انیمیشن‌ها می‌توانید از شخصیت‌های محبوب استفاده کنید. انیمیشن‌ها معمولا به صورت تصویری اطلاعاتی از برند شما ارائه می‌دهند. اگر قصد دارید اطلاعات زیادی در تیزر ارائه دهید، بهتر است از موشن گرافی‌ها استفاده کنید

دانستن اطلاعات بالا می‌تواند به شما در انتخاب نوع تیزر برای کسب و کارتان کمک کند. البته می‌توانید در این زمینه از متخصصین ما نیز کمک بگیرید.

 

[icon name=”square” class=”” unprefixed_class=””] مراحل و نحوه ساخت تیزر های تبلیغاتی:

ساخت تیزر تبلیغاتی به دقت و مهارت زیادی نیاز دارد و شامل پنج مرحله است. انجام این مراحل با ایده پردازی و خلاقیت زیاد باعث ساخت بهترین تیزر می‌شود.

 

در مرحله اول پروژه ساخت تیزر تعریف می‌شود. در این مرحله مشتریان اطلاعات دقیقی از محصول مورد نظر خود ارائه می‌دهند و ذهنیت خود برای تیزر را برای سازندگان بیان می‌کنند.

در مرحله دوم با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط کارفرما تیم ایده پردازی، سناریوی تیزر تبلیغاتی را طراحی می‌کنند.

مرحله سوم پیش تولید یک تیزر تبلیغاتی است. در این مرحله سناریو به تیم تولید تیزر ارائه می‌شود. این مرحله با توجه به نوع تیزر شامل اقدامات مختلفی می‌شود.

مرحله تولید گامی است که نتیجه کار را مشخص می‌کند. در این مرحله باید توجه شود که همه چیز مطابق با سناریوی نوشته شده و درخواست کارفرما باشد.

مرحله پس از تولید شامل مونتاژ، تدوین، صداگذاری، هماهنگی صدا و تصویر و… خواهد بود. پس از این مرحله تیزر شما آماده است!

 

[icon name=”square” class=”” unprefixed_class=””] دانلود بهترین نرم افزار ساخت تیزر تبلیغاتی:

نرم افزارهای مختلفی برای طراحی تیزر ارائه می‌شوند که می‌توان گفت نرم افزار افتر افکت در زمینه تولید تیزر تبلیغاتی پیشتاز است. سایر نرم افزارهای مانند ایلاستریتور، ادوبی انیماتور و… نیز می‌توانند در ساخت تیزر تبلیغاتی کمک کننده باشند.

البته بهترین نرم افزار بستگی به شخصی دارد که با آن کار می‌کند؛ هر کس می‌تواند توانایی‌های خود را در یک نرم افزار شکوفا کند و کار با امکانات آن برایش راحت‌تر باشد. به همین دلیل انتخاب بهترین نرم افزار برای ساخت تیزر تبلیغاتی امری نسبی است.

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی
سفارش آنلاین ساخت تیزر

شاید خود فرد بتواند یک تیزر به خصوص از نوع موشن گرافی یا انیمیشن بسازد؛ اما مسلما تجربه کافی در این زمینه را ندارد. مرکزی که به صورت تخصصی در ساخت تیزر فعالیت می‌کند؛ تجربه زیادی در این زمینه دارد و تیزرهای زیادی ساخته است.

آن‌ها در مورد دیجیتال مارکتینگ و ساخت تیزر نکات زیادی را می‌دانند که ممکن است شما حین ساخت تیزر به آن‌ها توجه نکنید. به همین دلیل سپردن ساخت تیزر به یک مرکز معتبر می‌تواند نتیجه دلخواه را برای شما داشته باشد.

شما می‌توانید به صورت آنلاین به وب سایت ما مراجعه کنید. ما در تلاش هستیم که با کیفیت‌ترین تیزرهای تبلیغاتی را با مطلوب‌ترین قیمت برای شما طراحی و تولید کنیم.

khalajfxpro
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *