تیزر تبلیغاتی اینستاگرام ، ساخت استوری معرفی و تبلیغ پیج

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام – سفارش طراحی تیزر های تبلیغاتی اینستاگرام جهت معرفی محصولات در قالب استوری ، پست و IGtv

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

امروزه کلیپ‌ها به یکی از جذاب‌ترین رسانه‌هایی تبدیل شده‌اند که در فضای مجازی و وب ساخته شده‌اند. تا جایی که اینستاگرام که یکی از محبوب‌ترین اپ‌های فضای مجازی‌ است؛ صرفا بر محور عکس و کلیپ بنا شده است.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند؛ از کاربردهای تجاری و تبلیغاتی گرفته تا ساخت کلیپ برای تبریک و تسلیت مناسبت‌های مختلف. کلیپ‌ها خاطره ساز هستند و تا مدت‌ها به یادگاری می‌مانند. ساخت کلیپ با استفاده از عکس‌ها و ویدیوهایی انجام می شود که برای افراد خاطره ساز بوده‌اند و دیدن تمام خاطرات خوب در کنار هم می‌تواند بهترین حس را برای آن‌ها ایجاد کند.

 

سفارش ساخت استوری و تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام
طراحی استوری تبلیغات محصولات در فضای مجازی

برنامه‌های مختلفی برای ساخت تیزر اینستاگرام ارائه شده، باعث شده است که حتی افرادی که تجربه و مهارتی در زمینه ساخت کلیپ ندارند نیز بتوانند کلیپ بسازند. این موضوع شامل نکات مثبت و منفی است.

برنامه ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام

اولین نکته مثبت ساخت تیزر اینستاگرام با برنامه‌های مختلف این است که تمام افراد می‌توانند تیزر های مورد نظر خود را بسازند و در فضاهای مختلف مانند اینستاگرام منتشر کنند. این برنامه‌ها ساده و در دسترس هستند و هر زمان که بخواهید می‌توانید کلیپ بسازید. معمولا برنامه‌های ارائه شده قابلیت ساخت تیزر حرفه ای اینستاگرام را ندارند و تنها در حد ساخت تیزر های معمولی هستند. تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

 

تیزر تبلیغاتی معرفی پیج اینستاگرام
تیزر تبلیغاتی معرفی پیج

اگر تجربه و مهارت لازم جهت کار با نرم افزار Adobe After Effects را داشته باشید میتوانید کلیپ های تبلیغاتی بسیار حرفه ای بسازید همچنین میتوانید از پروژه های آماده افتر افکت که مخصوص استوری اینستاگرام و معرفی پیج اینستاگرام هستند را از سایت ما دانلود کرده و به دلخواه خود تغییر و فارسی سازی کنید و یا اگر ترجبه و مهارت کار با این نرم افزار را ندارید بهتر است این کار را به افرادی بسپارید که در این زمینه تخصص و مهارت دارند بسپارید.

 

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

تبلیغات به یک صنعت بسیار بزرگ و پیشرفته تبدیل شده است. در هر کسب و کاری که باشید نباید از تبلیغات غافل شوید. فضای مجازی یکی از مهم‌ترین فضاهایی است که می‌توانید در آن تبلیغ کنید. جذب مخاطب، یونیک بودن تبلیغات و ارتباط آن با کسب و کار شما مهم‌ترین نکاتی است که باید در تبلیغات فضای مجازی رعایت کنید. تیزر تبلیغاتی اینستاگرام یکی از روش‌های تبلیغاتی است که به راحتی می‌تواند از این سه ویژگی پشتیبانی کند. خلاقیت در ساخت این کلیپ ها برای جذب مشتریان بسیار تاثیر گذار بوده و میتواند بازخورد بسیار خوبی را برای شما در فضای مجازی داشته باشد.

 

موسسه گرافیک کامپیوتری خلج اف ایکس با بهره گیری از آخرین استاندارد های طراحی و تبلیغات ویدویی (پربازده) در فضای مجازی جهت سفارش ساخت تیزر اینستاگرام میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

 

ساخت تیزر برای فضای مجازی
ساخت تیزر برای فضای مجازی

ساخت کلیپ تبلیغ محصولات در اینستاگرام

طراحی کاور و یا به قول معروف طراحی عکس برای محصولات شما در اینستاگرام میتواند بازدیدکنندگان زیادی را به سمت پیج شما جلب کرده و در نهایت تبدیل به مشتریان واقعی شوند ، از دیگر خدمات خلج اف ایکس طراحی کاور ، لوگو ، بنر ، واتر مارک ویدیو ، و طراحی کاور محصولات شما در اینستاگرام میباشد.

 

طراحی عکس (کاور) و تبلیغ محصولات در پیج اینستاگرام
تبلیغات پیج اینستاگرام

ساخت موزیک پلیر برای اینستاگرام

موریک پلیر اینستاگرام  می توان اطلاعاتی از جمله نام آهنگ، نام خواننده و آهنگسازان، تایم پخش آهنگ، و سایر اطلاعات دیگر را به نمایش درآورد این اکولایزر ها معمولا دارای رنگ بندی و طراحی های خاص از کلاسیک تا فانتزی هستند، که با توجه به نوع آهنگ و موارد کاربرد آن می توان نوع حالت اجرایی فوتیج مورد نظر را انتخاب، و تنظیم نمود.

 

ساخت اکولایزر موسیقی (برای آهنگ) در اینستاگرام
طراحی موزیک پلیر اینستاگرام

 

برای مشاهده نمونه کار ها و ثبت سفارش کلیک کنید

khalajfx
ارسال دیدگاه