اینفوگرافیک

نمایش دادن همه 13 نتیجه

پروژه اینفوگرافیک پریمیر Infographics Premiere Pro

پروژه آماده پریمیر اینفوگرافیک

پروژه آماده اینفوگرافیک پریمیر یکی از به روز ترین و پرطرفدارترین قالب های مورد استفاده در زمینه طراحی تیزرهای تبلیغاتی و ویدیوها در زمینه اینفوگرافیک بوده و با بهره مندی از این قالب ها می توان به راحتی جهت نمایش نمودار ارزیابی و نمودار متحرک طراحی و در ویدیو خود به نمایش قرار داد. این نوع قالب ها از قابلیت های بسیاری از جمله تغییرات رنگ، درصد و … برخوردار بوده از المان های حرفه ای و بسیار پرکاربردی بهره مند می باشد.

مخاطبان می توانند با مشاهده ویدیوی نمایشی این پروژه ها به راحتی و در کوتاهترین مدت زمان ویدیو مدنظر خود برای نمایش ابزار بررسی سود و زیان را طراحی و در نمایش بازدیدکنندگان قرار داد. قالب های اینفوگرافیک بسیار ساده و سازماندهی شده می باشد و با این قالب ها می توان در کارهای شرکتی، نمایش های تبلیغاتی، فیلم، تیزرهای تبلیغاتی و … سرعت عمل بالایی را داشته باشیم.

از جمله ویژگی های مثبت پروژه های اینفوگرافیک پریمیر می توان به کیفیت بالا همراه با موزیک و عدم نیاز به پلاگین اشاره نمود. بدون شک با استفاده و انتخاب این قالب ها خواهید توانست رضایت کاملی از ویدیوی طراحی خود خواهید داشت.

پروژه آماده پریمیر نمودار متحرک

دانلود رایگان پروژه های اینفوگرافیک پریمیر از جمله بهترین امکاناتی می باشد که در اختیار مخاطبان و مشتریان قرار داده شده و افراد می توانند از وب سایت ما جهت دانلود این پروژه ها اقدام و در چندین دقیقه بهترین و حرفه ای ترین قالب های طراحی تیزرهای تبلیغاتی اینفوگرافیک را در دست داشته باشند. توجه داشته باشید که در هنگام دریافت و بارگیری این قالب ها، ویدیو آموزشی را مورد مشاهده قرار داده و تمامی نکات و جزئیات استفاده از این پروژه ها را یاد گرفته و در عملکرد آن با مشکل مواجه نشوید.

اطلاعات بیشتر ...