پلاگین

نمایش دادن همه 12 نتیجه

دانلود پلاگین افتر افکت 2018/دانلود پلاگین افتر افکت 2019/پلاگین افتر افکت چیست؟/دانلود پلاگین های افتر افکت 2019/ساخت پلاگین افتر افکت/دانلود رایگان پلاگین افتر افکت برای ادیوس/پلاگین موشن گرافیک افتر افکت/لیست افکت های افتر افکت / پریمیر/فتوشاپ

پلاگین افتر افکت و یا فتوشاپ چیست:

پلاگین یا افزونه، ابزاری کاربردی است که به نرم‌افزار مورد نظر اضافه می‌شود و خود به تنهایی کاربردی ندارد. علاوه بر ویژگی‌ها، قابلیت‌ها، افکت‌ها و جلوه‌های موجود در این نرم‌افزار‌ها، پلاگین‌های افترافکت، فتوشاپ، پریمیر و سایر محصولات شرکت ادوبی توسط شرکت‌های متعددی ایجاد شده اند، که پس از نصب و افزوده شدن بر نرم‌افزار اصلی، باعث ارتقای عملکرد و کیفیت آن ‌می‌شوند. که در ادامه تعدادی از پلاگین‌های افترافکت، فتوشاپ، پریمیر و سایر محصولات شرکت ادوبی را معرفی می کنیم.

دانلود پلاگین نرم افزار های ادوبی: افتر افکت ، پریمیر ، فتوشاپ:

شرکت ادوبی یکی از بزرگترین شرکت‌های سازنده نرم‌افزار‌های کامپیوتری است که عمده فعالیت این شرکت در حوزه تولید نرم‌افزار‌های طراحی و گرافیکی است. از مهمترین نرم‌افزار‌های شرکت ادوبی می‌توان به نرم‌افزار‌های فتوشاپ، پریمیر، افترافکت، این‌دیزاین، دریم ویور، ایلاستریتور و ریدر اشاره کرد.

در این قسمت، 3 نرم‌افزار مهم این شرکت که در حوزه ویرایش تصویر، فیلم و ویدئو هستند را معرفی می‌کنیم:

نرم‌افزار افترافکت:

نرم‌افزار ایجاد جلوه‌های ویژه بصری، موشن گرافیک، پویانمایی و ترکیب عناصر بصری است که در فرایند پس از تولید فیلم سازی مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد.

نرم‌افزار فتوشاپ:

نرم‌افزاری برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی، روتوش و تدوین تصاویر است که با قابلیت‌های بسیاری که این نرم‌افزار دارد می‌توان تغییرات بسیاری را بر تصاویر اعمال کرد.

نرم‌افزار پریمیر:

نرم‌افزار کاملا حرفه‌ای به منظور ویرایش ‌ویدئو است که خود مجموعه‌ای از نرم‌افزار‌های دیداری و شنیداری است.

دانلود پلاگین پریمیر 2018/پلاگین پریمیر 2019/پلاگین پریمیر رایگان/پلاگین پریمیر چیست/دانلود پلاگین پریمیر 2019/دانلود پلاگین های پریمیر 2019/دانلود رایگان پلاگین های پریمیر 2018/دانلود preset برای پریمیر

لیست مهم ترین پلاگین های افتر افکت ، ادیوس ، پریمیر ، فتوشاپ:

تعداد پلاگین‌های افترافکت، فتوشاپ، پریمیر و سایر محصولات شرکت ادوبی بسیار زیاد ‌می‌باشد، ما در اینجا مهمترین و پرکاربردترین پلاگین‌های افترافکت، فتوشاپ، پریمیر و سایر محصولات شرکت ادوبی را معرفی می‌کنیم:

پلاگین افترافکت Element 3D:

این پلاگین باعث اضافه شدن مدل‌های 3 بعدی به محیط کار و استفاده آسان از آنها می‌شود. همچنین ویژگی‌های فوق العاده‌ای همچون ایجاد ذرات با پراکندگی زیر سطحی، سایه‌ها، انعکاس، محیط‌های چندوجهی و انیمیشن‌های ترکیبی دارد.

پلاگین افترافکت Twitch:

با افزودن این پلاگین می‌توان افکت‌های بیشتری را از طریق کار با رنگ، روشنایی و اندازه در محیط نرم‌افزار ایجاد نمود. این ابزار با روشی ساده، فضای خالی شما را با جلوه‌های ویژه پر می‌کند. افزودن افکت‌های تاری لنز، ترکیب RGB و حالت محو شدگی از دیگر ویژگی‌های آن است.

پلاگین افترافکت Trapcode Suite v14.0:

این پلاگین از 11 ابزار مختلف تشکیل شده که قابلیت ایجاد افکت‌های متنوع با امکان ایجاد محتوای 3 بعدی برای متن، پس زمینه و طراحی لوگو را ‌می‌دهد.

پلاگین افترافکت PQ FUI Toys 2:

می‌توان در کوتاهترین زمان اشیا گرافیکی متحرک و واسط رابط کاربری ایجاد کرد.

پلاگین افترافکت Motion V2:

امکان ایجاد حرکات انیمیشن متعددی را به نرم‌افزار ‌می‌دهد. همچنین می‌توان تمام اجزای محیط نرم‌افزار را تنظیم کرد و پروژه‌ها را در چند پوشه، گروه‌بندی کرد.

پلاگین افترافکت Duik:

ابزاری کامل برای ساخت انیمیشن‌های دو بعدی را در اختیار ما قرار ‌می‌دهد و می‌توان اشیا متحرک را به سادگی به محیط نرم‌افزار افزود. دانلود پلاگین

پلاگین افترافکت Plexus 3:

بهترین گزینه برای طراحی بر اساس نقاط و خطوط هست. همچنین دارای پنلی با ساختار درختی است که امکان مدیریت چند عنصر در هر لایه را تسهیل ‌می‌کند.

پلاگین افترافکت Magic Bullet Denoiser 3:

این پلاگین به حذف نویزها کمک ‌می‌کند. این پلاگین بهترین گزینه در حذف نویز نسبت به نمونه‌های مشابه است و از ‌ویدئو‌های دوربین نیز پشتیبانی ‌می‌کند.

پلاگین افترافکت Trapcode Mir 2.1:

باعث ایجاد اشکال هندسی با تغییر شکل می‌شود و به کمک آن می‌توان منظره‌ها و قطعات خارق العاده‌ای ایجاد کرد. دادن عمق و روح با سرعت بیشتر نسبت به مورد‌های مشابه به تصاویر، از ویژگی‌های دیگر آن است.

پلاگین افترافکت Trapcode Particular 3:

امکان ایجاد قالب‌های FX، را ‌می‌دهد. قالب‌هایی که جلوه‌های صوتی و تصویری مورد استفاده در فیلم، تلویزیون و یا موسیقی هستند. دانلود پلاگین

پلاگین پریمیر Motion Factory:

می‌توان افکت‌های متنوعی به شکل پارتیکل برای اجسام اعمال کرد و برای جلو‌های ویژه، انیمیشن دو بعدی و موشن گرافیک مناسب است.

پلاگین پریمیر Filmimpact:

اگر تمایلی به استفاده از فوتیج‌های آماده ندارید و قصد دارید ترانزیشن‌های نوری سبک ایجاد کنید، این پلاگین بهترین گزینه است. دانلود پلاگین ادیوس

پلاگین پریمیر Beauty Box Video:

امکان ماسک کردن خودکار برای روتوش دقیق‌تر تصاویر را داراست و تنظیمات مختلف برای برطرف کردن چین و چروک‌های پوست و حذف لکه‌ها را دارد.

پلاگین پریمیر BorisFX:

میتوان ظاهر امولسیون فیلم دوربین‌های مختلف را شبیه‌سازی کنید. از دیگر امکانات این پلاگین می‌توان به ترمیم تصویر، سه‌بعدی کردن متن، کروماکی، کامپوزیت، ایجاد سیستم ذرات و تثبیت تصویر اشاره کرد.

پلاگین پریمیر و افترافکت FilmConvert Pro:

توانایی تغییر فرمت و کیفیت فیلم‌ها با سرعتی بسیار بالا را دارد و از فیلم‌های 4K نیز پشتیبانی می‌کند.

پلاگین ادیوس و افترافکت ProDAD VitaScene:

قابلیت افزودن نورپردازی‌های رویایی و افکت‌های بسیار متنوع و زیبا را به فیلم ‌می‌دهد.

پلاگین فتوشاپ Portraiture:

توانایی روتوش چهره همچون، روتوش پوست، حذف لک و جوش، سایه و چروک را دارد. دانلود پلاگین

پلاگین فتوشاپ GuideGuide:

به منظور صفحه آرایی استفاده می‌شود و به کمک آن می‌توان به راحتی ستون‌ها، ردیف‌ها، نقاط میانی و خطوط مبنا را بر اساس کار خود انتخاب نمایید.

پلاگین فتوشاپ Filter Forge:

این پلاگین شامل 11 هزار افکت است که باعث بهره بردن از افکت‌های حرفه‌ای در نرم‌افزار می‌شود.

پلاگین فتوشاپ Knockout:

برای افرادی که فتومونتاژ هستند و یا در آتلیه‌ها کار ‌می‌کنند مناسب ‌می‌باشد و به صورت تخصصی امکان جداسازی مو‌های افراد را از تصویر ‌می‌دهد.

پلاگین فتوشاپ Aurora HDR:

توسط آن می‌توان کیفیت عکس‌های گرفته شده را به سطح بالایی رساند. دانلود پلاگین ادیوس

پلاگین فتوشاپ Nik Collection by DxO:

ابزار‌های این پلاگین در حوزه‌های بهبود جزییات، کنترل نور، فیلتر سیاه و سفید، کنترل رنگ و HDR کار ‌می‌کنند. دانلود پلاگین

پلاگین فتوشاپ Ultimate Retouch Panel:

بهترین پلاگین در جهت روتوش خودکار چهره‌ها با داشتن 200 قابلیت متنوع برای زیباسازی است.

پلاگین ایلاستریتور و فتوشاپ BlendMe.in:

به شما این امکان را ‌می‌دهد، در بین هزاران ابزار کاربردی جستجو کرده و به سادگی آن‌ها را به صفحه کار خود وارد نمایید.

پلاگین ایلاستریتور Vectorscribe:

با استفاده از آن می‌توان مراحل طراحی و نقاشی وکتور را ساده کرد و در ساخت و اندازه‌گیری داینامیک و دقیق طرح‌ها کمک ‌می‌کند.

پلاگین فتوشاپ AKVIS Lightshop:

امکان ایجاد افکت‌های نوری فوق العاده همچون رعد و برق و شعله آتش را به شما ‌می‌دهد. دانلود پلاگین

لازم به ذکر است این مجموعه فقط تعدادی از مهمترین پلاگین‌های افترافکت، فتوشاپ، پریمیر و سایر محصولات شرکت ادوبی بود که جهت آشنایی به شما معرفی گردید. اطلاع از مجموعه کامل پلاگین‌های افترافکت، فتوشاپ، پریمیر و سایر محصولات شرکت ادوبی مورد نیاز نیست و فقط کافی است بر اساس نیاز خود به جستجوی پلاگین دلخواه خود بپردازید. دانلود پلاگین ادیوس

پلاگین فتوشاپ چیست/آموزش نصب پلاگین فتوشاپ/دانلود پلاگین فتوشاپ روتوش/پلاگین افکت فتوشاپ/پلاگین رنگ فتوشاپ/پلاگین های فتوشاپ 2019/پلاگین فتوشاپ برای مک/دانلود پلاگین knockout

دانلود پلاگین نیوبلو برای ادیوس 7/پلاگین های افتر افکت برای ادیوس 7/پلاگین های ادیوس 8/دانلود رایگان پلاگین robuskey برای ادیوس/پلاگین های حرفه ای ادیوس/پلاگین نیوبلو برای ادیوس 6/دانلود جلوه های ویژه ادیوس/دانلود پلاگین new blue برای ادیوس 9

اطلاعات بیشتر ...