مسافرتی

نمایش 1–30 از 134 نتیجه

دانلود فوتیج مسافرت ، فوتیج سفر های خارجی ، فوتیج تور مسافرتی ، فوتیج جاده ، فوتیج حرکت هواپیما ، فوتیج برخواستن هواپیما ، فوتیج هواپیما مسافربری ، فوتیج جهان گردی ، فوتیج آژانس مسافرتی ، فوتیج کشتی و قطار

 

دانلود رایگان فوتیج مسافرت :

فوتیج مسافرت و تفریح، یک فوتیج برای بیان زیبایی های یک مکان بوده، و هدف از تولید آن ارائه بهترین نمایش از زیبایی های آن مکان برای بینندگان است. این فوتیج عمدتا بدون صدا و با مدت زمان کوتاه تولید می شود. فوتیج مسافرت و تفریح، دارای زیر مجموعه هایی مثل فوتیج سفرهای مختلف، فوتیج مسافرت و فوتیج تفریح است. هر کدام از این فوتیج های زیر مجموعه فوتیج مسافرت و تفریح نیز، ممکن است زیر مجموعه های دیگری داشته باشند، مثل فوتیج سفر به کیش یا خارج کشور، فوتیج مسافرت های زمینی، آبی و هوایی، و فوتیج تفریح در ساحل، جنگل و غیره.

 

 

دانلود فوتیج پرواز هواپیما در آسمان:

فوتیج مسافرت و تفریح عموما توسط دوربین های فیلمبرداری حرفه ای، و یا گروه های فیلمبرداری از مکان های دیدنی سرتاسر ایران و دنیا تهیه می شود. در این فوتیج مسافرت، تفریح و سرگرمی ها، با جذاب ترین شکل ممکن به تصویر کشیده می شوند. فوتیج سفرها، فوتیج مسافرت و فوتیج تفریح ویدیوهایی کاملا خام می باشند که هیچگونه تغییری بر روی آنها انجام نمی شود، و به صورت خام عرضه می شوند تا رنگ پردازی ها و سایر افکت های مورد نظر توسط خریداران بر روی آنها اجرا شود. دو برنامه معروف و پرکاربرد فوتیج ادیوس و فوتیج افتر افکت، برای اینکار بسیار مناسب می باشند.

 

 

فوتیج جاده ، تور های مسافرتی:

فوتیج مسافرت و تفریح، یک فوتیج مناسب جهت استفاده در پروژه های تبلیغاتی و همچنین انواع کلیپ ها و فیلم های مراسمات است. این فوتیج جهت استفاده در ویدیوهای تبلیغاتی آژانس های مسافرتی، تورهای گردشگری، مراکز گردشگری و مهمان پذیر، رستوران ها و هتل ها، و همچنین فیلم های مراسمات، مثل جشن تولد و ازدواج کاربرد گسترده ای دارد. فوتیج مسافرت و تفریح، علاوه بر موارد ذکر شده گاهی در انواع فیلم ها از جمله فیلم های مستند و کوتاه نیز کاربرد دارد.

 

 

فوتیج قطار و کشتی مسافربری:

فوتیج مسافرت و تفریح، محصولی است که استفاده از آن در پروژه های ویدیویی مختلف باعث افزایش کیفیت و کارایی آنها خواهد شد و از طرفی باعث کاهش هزینه های تولید پروژه و کاهش زمان تولید آن می شود. این فوتیج امروزه توسط کمپانی های مختلفی در سرتاسر دنیا تولید شده و برای سرتاسر کاربران دنیا عرضه می شود. در ایران نیز انواع فوتیج سفر، فوتیج مسافرت و فوتیج تفریح که در قالب فوتیج مسافرت و تفریح، شناخته می شوند.

اطلاعات بیشتر ...