زیرنویس

نمایش 1–30 از 47 نتیجه

فوتیج زیرنویس رایگان ، دانلود رایگان فوتیج زیرنویس برای ادیوس ، فوتیج زیر نویس متحرک ، فوتیج زیرنویس کلیپ ، فوتیج زیرنویس فیلم

دانلود فوتیج زیرنویس:

فوتیج زیرنویس یکی از فوتیج های کاربردی برای انواع پروژه های تصویری است. همانگونه که از نام این فوتیج معلوم است می توان، با استفاده از آن متنی را به یک اثر ویدیویی اضافه نمود تا مخاطبان بتوانند ضمن تماشای یک اثر، اطلاعات دیگری هم از طریق نوشتار با آن دریافت نمایند.

فوتیج های زیرنویس معمولا با طراحی ها و افکت های خاصی تولید می شوند، و می توانند در قسمت های مختلف یک صفحه نمایشی، اطلاعاتی را به بینندگان انتقال دهند. فوتیج زیر نویسی معمولا در کارهای تبلیغاتی و خبری کاربرد گسترده تری دارند چرا که گاهی کمبود زمان و تاکید بیشتر برگفته ها لازم می دارد از این فوتیج استفاده شود. فوتیج های زیرنویس در تایم های زمانی مختلف طراحی و قابلیت اجرا دارند.

دانلود فوتیج زیرنویس برای ادیوس:

امروزه استفاده از انواع فوتیج زیرنویس برای بسیاری از ویدیوها متداول و مرسوم شده، و خیلی از صاحبان اثرهای مختلف، علاوه بر نمایش یک فیلم، با استفاده از زیر نویس ها اقدام به تبلیغات و اطلاع رسانی های دیگر می کنند. فوتیج زیرنویس همچنین می توان طراحی خاصی داشته باشد و به شکل های کلاسیک تا فانتزی در صفحه نمایش به اجرا در آید، به همین دلیل می توان با توجه نوع پروژه خود نسبت به انتخاب حالت زیرنویس اقدام نمود.

فوتیج زیرنویس، یک فوتیج کاملا خام می باشد که شما می توانید نحوه نمایش دادن، رنگ بندی، متن و زمان اجرا و نمایش آن را تنظیم کنید. برای اجرای تنظیمات در فوتیج زیرنویسی، از برنامه های مختلفی استفاده می شود که، دو برنامه تخصصی و بسیار پرطرفدار فوتیج ادیوس و فوتیج افتر افکت از آن جمله می باشند، و کارکردن با آنها کار چندان سختی نیست چراکه با کمی اطلاعات اولیه می توان کار کردن با آنها را فرا گرفت.

دانلود فوتیج زیرنویس متحرک:

دانلود بهترین نمونه های فوتیج زیرنویس
موارد استفاده و بکارگیری فوتیج زیرنویس
فوتیج زیرنویس موارد کاربرد مختلفی دارد. با استفاده از این فوتیج می توان در انواع فیلم ها و پروژه های تصویری ادیت های نوشتاری مناسب ایجاد نمود.

از مهمترین موارد استفاده فوتیج های زیرنویس در پروژه های تصویری می توان به موارد زیر اشاره نمود:⦁ استفاده در تیزرهای تبلیغاتی برای درج توضیحات بیشتر

⦁ استفاده در ویدیوهای تبلیغاتی نوشتاری در تلویزیون های شهری
⦁ استفاده در فیلم های آموزشی برای انتقال بهتر مفاهیم
⦁ استفاده در فیلم های داستانی برای تبلیغات
⦁ استفاده در ویدیوها و پروژه های خبری برای درج اخبار
⦁ استفاده در فیلم های شخصی
⦁ استفاده در فیلم های مراسمات مثل مراسم ازدواج، تولد، جشن های عمومی و بزرگ

اطلاعات بیشتر ...