ذرات

نمایش 1–30 از 153 نتیجه

فوتیج ذرات معلق در هوا ، دانلود رایگان فوتیج ذرات معلق ، فوتیج ذرات آتش ، دانلود فوتیج ذرات آتش ، فوتیج ذرات پارتیکل ،  دانلود فوتیج رایگان ، خرید فوتیج ، فوتیج جشن و شادی ، فوتیج ذرات کاغذ ، مخصوص کلیپ عروسی

دانلود فوتیج ذرات مخصوص کلیپ عروسی:

فوتیج ذرات مجموعه وسیع از ویدیوهای گوناگون است که بسته به نوع آن و زیر مجموعه اش، برای هدفی خاصی تهیه و به کار برده می شوند. این فوتیج همانگونه که از نامش پیداست حالت ذرات و پودری از یک ماده را نمایش می دهد، در نتیجه این فوتیج عمدتا یک نوع فوتیج لحظه ای است که عمدتا لحظه اتفاق افتادی حالتی را به تصویر می کشد.

فوتیج ذرات عموما توسط گروه های حرفه ای و با همکاری تیم های طراحی گرافیکی تهیه می شوند. گروه یا دسته فوتیج ذرات یکی از متنوع ترین زیر مجموعه ها را دارد که فوتیج انفجارات مختلف، فوتیج ترکیدن ابزار جشن و شادی ها مثل فوتیج انفجار کاغذ رنگی، فوتیج جرقه های آتش، فوتیج پراکنده شدن قطرات آب، فوتیج بارش برف، فوتیج پرواز بادکنک ها، فوتیج ذرات گرد غبار و خاک، فوتیج حباب های معلق، فوتیج رنگارنگ شاد، فوتیج بوکه های سینمایی و غیره از زیر مجموعه های فوتیج ذرات می باشند.

این فوتیج عمدتا به وسیله جلوه های گرافیکی تهیه شده و به همین دلیل کاربرد مناسبی برای انواع انیمیشن ها و کلیپ های تبلیغاتی و مناسبی دارد.

دانلود فوتیج ذرات معلق در هوا مناسب ادیوس و تدوین ویدیو:

فوتیج ذرات بسته به نوع زیر مجموعه آنها، علاوه بر استفاده در تیزرهای تبلیغاتی و موزیک ویدیوها، می توانند برای پروژه های تصویری مثل ویدیوهای جشن ها و مراسم با فوتیج انفجار کاغذ رنگی و غیره ، کارهای کودک، تولید کلیپ های علمی و آموزشی مثل فوتیج جرقه های آتش و فوتیج بارش برف، نمایش لحظه های انفجار و سوختن شعله های آتش، القای حالات رویایی به مخاطب در فوتیج های نورهای رنگی و فوتیج حباب های معلق، نمایش فضایی از کهکشان و نمایش رقص نور و رنگ های شاد، بسیار مفید است.

دانلود فوتیج ذرات آتش مخصوص افتر افکت و پریمیر:

فوتیج ذرات، شامل ویدیوهای حرفه ای کاملا خام هستند که، شما می توانید با توجه به نیاز خود، در آنها ادیت های مورد نظرتان را در تمامی سطح ها پیاده کنید، و منظور خودتان را در حس و حال مخاطبان پیاده سازی کنید. فوتیج ادیوس و فوتیج افتر افکت دو نرم افزاری کاربردی و مهمی هستند که تمامی فوتیج های فوتیج ذرات موجود در این سایت با آنها سازگاری بهتری دارند.

فوتیج ذرات با زیر دسته های متنوع، محصولی است که شما می توانید در زیر مجموعه های این سایت نوع دلخواه خود را از منبع دانلود و خرید این سایت تهیه کنید. برای خرید فوتیج ذرات می توانید از قسمت دسته بندی های سایت اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر ...