کاراکتر

نمایش 1–30 از 457 نتیجه

دانلود فوتیج کاراکتر ، فوتیج انیمیشن ، فوتیج تصویر متحرک

دانلود فوتیج کاراکتر و انیمیشن:

فوتیج کاراکتر فوتیجی است که به وسیله استفاده از تکنیک های انیمیشن سازی تولید می شود. به همین دلیل این فوتیج براساس کاراکترهای مختلف و متنوع تهیه می شود. این فوتیج زیر مجموعه متنوعی دارد و برای موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کلی کاراکترهای یک فوتیج کاراکتر می توانند، انسانی، حیوانی، مکانی، نمادی و غیره بوده و در قالب یک فایل ویدیویی کوتاه منظوری را القا کنند. به همین دلیل می توان آنها را به صورت کاربردی در پروژه های بلند ویدیویی، و یا یک وله و تبلیغات کوچک مورد استفاده قرار داد. فوتیج کاراکتر دارای زیر مجموعه های مختلفی می باشد و هر کاراکتر عمل یا کار خاصی را باز گو می کند. دانلود فوتیج کاراکتر

از زیر مجموعه های این فوتیج می توان به موارد زیر اشاره کرد:
⦁ فوتیج انسانی کاراکتر مثل فوتیج کاراکتر حرکت زن و مرد، رقصیدن پسر و غیره
⦁ فوتیج حیوانی کاراکتر
⦁ فوتیج موجودات تخیلی کاراکتر
⦁ فوتیج نمادی کاراکتر
⦁ و…

دانلود فوتیج کاراکتر مناسب موشن گرافیک:

فوتیج کاراکتر معمولا توسط تیم های گرافیکی و انیمیشن سازی بزرگ تهیه می شود، و به صورت رایگان و یا پولی به سرتاسر دنیا عرضه می شوند. این فوتیج معمولا ویدیوهایی کاملا خام بوده که می توان با استفاده از برنامه های فوتیج ادیوس و فوتیج افتر افکت اصلاحات مورد نیاز خود مثل، رنگ بندی، صداگذاری، متن و غیره را به آنها اضافه کرد.

دانلود انواع فوتیج کاراکتر
موارد و کاربردهای فوتیج کاراکتر

دانلود فوتیج کاراکتر و انیمیشن:

فوتیج کاراکتر یک فوتیج انیمیشنی است که معمولا زمان کوتاهی دارد و در این زمان رخ دادن علمی را بازگو می کند. مثلا فوتیج کاراکتر انسانی می تواند عمل راه رفتن، انجام کار، شخیصتی خاص و غیره را بازگو کند. و فوتیج حیوانی کاراکتر نیز معمولا حیوانات انسان نما را به نمایش می گذارد، و یا حیوانی را در حال یک عمل نشان می دهد. مثل جستجو کردن و بو کشیدن های یک سگ. فوتیج نمادی کاراکتر هم کار یک نماد را نشان می دهد. برای مثال فوتیج کاراکتر زمین هم می توانند چرخش زمین، آسیب های وارد به زمین و غیره را نشان دهد. دانلود فوتیج کاراکتر

از موارد کاربرد و استفاده های این فوتیج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

⦁ استفاده در تیزرهای تبلیغاتی شرکت های مختلف
⦁ استفاده در شرکت های تولید نرم افزار جهت پیش نمایش نرم افزارهای مختلف
⦁ استفاده درشرکت های ساخت موزیک ویدیوها
⦁ استفاده در کارهای کودک
⦁ استفاده در پروژه های آموزشی
⦁ استفاده در وب سایت های خبری و سرگرمی

فوتیج کاراکتر، معمولا با قیمت های پایین و کیفیت بالا، در اختیار کاربران قرار می گیرد. در این سایت تخصصی امکان دانلود انواع فوتیج کاراکتر در دسته بندی مربوطه وجود دارد.

اطلاعات بیشتر ...