اکولایزر

نمایش 1–30 از 54 نتیجه

دانلود فوتیج اکولایزر ، فوتیج اکولایزر صدا ، دانلود رایگان فوتیج اکولایزر ، افکت اکولایزر متحرک ، افکت اکولایزر متحرک ، پلاگین اکولایزر برای پریمیر ، دانلود فوتیج زمینه متحرک

دانلود فوتیج اکولایزر برای دیجی ، ویجی:

فوتیج اکولایزر، یک فوتیج تخصصی در زمینه موسیقی می باشد، با استفاده از این فوتیج تخصصی می توان فایل های موزیک و موسیقی را بدون تصویر خاصی ایجاد کرد. فوتیج های اکولایزر علاوه بر حوزه موسیقی موارد کاربرد دیگری نیز دارند که در ادامه این متن به معرفی آنها می پردازیم.

فوتیج اکولایزر، عمدتا یک محصول موشن گرافیک بوده که جلوه حرکتی و گرافیکی دارد. با استفاده از این فوتیج می توان برای موسیقی های در حال پخش حرکت وریتم ایجاد کرده، و بر جنبه تاثیرگذاری یک آهنگ افزود. فوتیج های اکولایزر معمولا به وسیله تیم های تخصصی گرافیکی تهیه می شوند که، تنوع و خلاقیت در طراحی، بر کیفیت و اثرگذاری این فوتیج ها می افزاید.

دانلود فوتیج اکولایزر برای پریمیر و ادیوس:

فوتیج های اکولایزر، مانند فوتیج های دیگر، محصولاتی می باشند که قابلیت ادیت دارند. در ادیت فوتیج های اکولایزر می توان اطلاعاتی از جمله نام آهنگ، نام خواننده و آهنگسازان، تایم پخش آهنگ، و سایر اطلاعات دیگر را به نمایش درآورد. برای ادیت فوتیج اکولایزر از برنامه های مختلفی می توان استفاده نمود که، نرم افزارهایی مثل فوتیج افتر افکت و فوتیج ادیوس دو برنامه بسیار مناسب برای این کار می باشند.

فوتیج اکولایزر معمولا دارای رنگ بندی و طراحی های خاص از کلاسیک تا فانتزی هستند، که با توجه به نوع آهنگ و موارد کاربرد آن می توان نوع حالت اجرایی فوتیج مورد نظر را انتخاب، و تنظیم نمود.

دانلود بهترین نمونه های فوتیج اکولایزر
فوتیج اکولایزر و موارد استفاده آن
فوتیج اکولایزر فوتیجی است که عمدتا به عنوان یک فوتیج حوزه موسیقی شناخته می شود. ولی امروزه علاوه بر استفاده در موارد پخش موزیک، برای استفاده در فایل های ویدیویی دیگر نیز کاربرد دارد.

مهمترین آنها عبارتند از:

⦁ استفاده در تیزرهای تبلیغاتی
⦁ استفاده در موزیک ویدیوها
⦁ استفاده در وله های میان برنامه
⦁ استفاده در تیتراژهای برنامه ها
⦁ استفاده در ویدیوهای مراسمات مثل فیلم مراسم عروسی، فیلم های جشن تولد، فیلم های جشن های عمومی و غیره
⦁ استفاده در پیشنمایش برخی از نرم افزارهای پخش فایل های موسیقی
فوتیج اکولایزر بیشتر برای موزیک ویدیوها و پروژه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

دانلود فوتیج اکولایزر تلویزیون شهری Tv رنتال جشن ، تالار عروسی:

فوتیج های اکولایزر برای تبلیغات می توان به موارد درج شده در زیر اشاره نمود:
⦁ استفاده در تیزرهای تبلیغاتی موسسات آموزش موسیقی
⦁ استفاده در تیزرهای تبلیغاتی مراکز فروش تجهیزات موسیقی
⦁ استفاده در تیزرهای تبلیغاتی مراکز ساخت موزیک ویدیو
⦁ استفاده در تیزرهای تبلیغاتی کنسرت ها و اجراهای موسیقیایی

اطلاعات بیشتر ...