ویرایش پروژه آماده افترافکت به زبان فارسی | ۱۰۰% تضمینی

ویرایش پروژه آماده افترافکت | فرم سفارش ادیت پروژه های افتر افکت به زبان فارسی و کاملا حرفه ای مطابق با سلیقه شما

چنانچه تایم و یا تجربه کافی جهت ادیت پروژه های آماده افتر افکت را ندارید این کار را به ما بسپارید تا به صورت کاملا حرفه ای مطابق با آخرین استاندارد های طراحی پروژه را برای شما انجام دهیم.

 

ویرایش پروژه های آماده نرم افزار افتر افکت به زبان فارسی:

ویرایش پروژه آماده افترافکت درحال حاضر پروژه های افتر افکت فقط به صورت (متن خارجی) در سایت عرضه و به فروش میرسند که کاربر بعد از تهیه پروژه نسبت به سفارشی سازی و ادیت متون و تصاویر به زبان فارسی اقدام کرده و خروجی (ویدویی) را به فروش میرساند ، اگر شما برای بار اول هست که با نرم افزار افتر افکت آشنا میشوید برای ادیت پروژه ها باید تجربه و حرفه کار با این نرم افزار را داشته باشید تا بتوانید پروژه ها را به زبان فارسی ادیت و خروجی ویدیویی تهیه کنید.

آموزش ویرایش پروژه آماده افتر افکت - ویرایش پروژه آماده افترافکت به زبان فارسی | ۱۰۰% تضمینی
ادیت پروژه اماده افترافکت به زبان فارسی

تعدادی از افراد نیز هستند که تجربه کار با این پروژه ها را دارند اما به دلیل نداشتن تایم آزاد شرایط انجام و یا دریافت سفارش از مشتری را ندارند ، در این صورت میتوانید از طریق فرم پایین نسبت به سفارش طراحی و یا ادیت پروژه های آماده اقدام کنید تا به بهترین نحو برای شما انجام و ارسال کنیم. ویرایش پروژه آماده افترافکت

 

فیلم آموزش ثبت سفارش ویرایش پروژه ها در سایت خلج اف ایکس

 

 

قبل از ارسال فرم لطفا به این نکته ها توجه کنید:

۱ – ادیت پروژه برای تبلیغ صحنه های غیر اخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی به هیچ عنوان پذیرفته نمیشود.

۲ – قبل از ارسال فرم مد نظر داشته باشید که حداقل زمان برای تحویل پروژه  ۲۴ ساعت میباشد چنانچه تایم کافی ندارید هنگام ارسال فرم (تیک تحویل فوری) را بزنید.

۳ – تمامی پروژه ها دارای فایل پیش نمایش ویدیویی با متون و تصاویر خارجی میباشند ، پس قبل از ارسال فرم ابتدا پیشنمایش ویدیویی را مشاهده کنید و دقیقا مطابق آن تصاویر ، متون ، لوگو و … را ارسال کنید . برای مثال اگر در یک پروژه ۲۰ تصویر و ۱۰ متن کار شده باشد شما هم باید دقیقا ۲۰ تصویر و ۱۰ متن برای ما ارسال کنید چنانچه بیشتر از تعداد آیتم های پیشنمایش باشد پروژه شما قابل انجام نخواهد بود.

۴ – بعد از تحویل پروژه اگر ویدیو نیاز به اصلاح داشت میواتید از طریق تیکت اصلاحات را ارسال کنید تا به صورت یک بار (رایگان) انجام شود چاناچه بیشتر از یک بار نیاز به اصلاح داشته باشد ملزم به پرداخت هزینه میباشد ، توجه داشته باشید که تایم انجام ادیت حداقل تا ۲۴ ساعت نیاز به زمان دارد.

۵ – سفارش ادیت بعد از طراحی به حساب کاربری شما ارسال میشود و میتوانید دانلود کنید.

 

چنانچه امکان ثبت از طریق سایت را ندارید میتوانید از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید | شماره واتس اپ ۱۰۰۹-۸۰۹-۰۹۲۰

 

برای ثبت سفارش کلیک کنید

جهت ارسال فرم ، ابتدا باید ثبت نام و یا اگر از قبل حساب کاربری دارید وارد شوید

0/5 (0 نظر)
توسط
تومان