حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0
No products in the cart.
02171053175 KhalajFx@gmail.com

آموزش دانلود فایل ها در سایت خلج اف ایکس

روش های خرید و دانلود محصولات فروشگاهی و رایگان در سایت خلج اف ایکس

نکته: برای دانلود هرگونه فایل از سایت خلج اف ایکس ابتدا باید از طریق این لینک ثبت نام کنید تا دسترسی به دانلود فایل داده شود.

فایل های: آموزش ، نرم افزار و پلاگین ها به صورت کاملا رایگان بوده و فقط کافیست روی دکمه (افزودن به سبد دانلود) کلیک کنید ، سپس محصول شما به سبد افزوده میشود و بعد از طی کردن مراحل میتوانید دانلود کنید.

 

روش شماره (1) ………. دانلود با خرید اشتراک:

همانطور که از اسمش مشخص میباشد ، شما در این روش ابتدا یک (پنل دانلود) تهیه میکنید سپس (کلید دانلود رایگان) برای تمامی فایل ها نمایان خواهد شد و میتوانید با مراجعه به صفحه هر محصول ، آن فایل را به صورت کاملا رایگان و به یک کلیک ساده دانلود کنید ، این حرکت یکی از باصرفه ترین روش ها برای دانلود محصولات میباشد (برای خرید اشتراک کلیک کنید)

 

روش شماره (2) ………. رایت فایل های مورد نیاز شما داخل DVD و ارسال از طریق پست:

این روش مخصوص آن دسته از کاربرانی میباشد که احتیاح به فایل های زیادی دارند و از پس هزینه ترافیک دانلود و یا مشکل سرعت اینترنت دارند ، ما فایل های موزد نیاز شما را داخل DVD و یا هارد قرار میدهیم و برای شما از طریق پست ارسال میکنیم که نهایتا ظرف ۴۸ ساعت به دست شما خواهد رسید . در این روش اگر تعداد فایل های شما زیاد باشد تا ۸۰ درصد تخفیف به شما تعلق میگیرد (برای سفارش خرید پستی کلیک کنید)