عروسی/جشن

نمایش 1–30 از 152 نتیجه

پروژه آماده عروسی افتر افکت Wedding After Effects Templates

پروژه آماده افتر افکت عروسی

پروژه های آماده عروسی و یا جشن با ساختاری بسیار زیبا و شاد مناسب در کلیپ های : عروسی ، عاشقانه ، ولنتاین ، روز عشق ، دوستی ، روز عید ، جشن های تولد و… قرار میگیرد.

با استفاده از پروژه های عروسی افتر افکت میتوانید با تعداد تصاویری که از دوران نامزدی ، عروسی ، ماه عسل و دیگر خاطرات زیبای زندگیتان یک آلبوم و یا گالری عکس بسیار حرفه ای و زیبا در قالب یک فایل ویدیویی بسازید

پروژه آماده جشن تولد افتر افکت

پروژه آماده افتر افکت تولدت مبارک – همان گونه که توضیح دادیم از این پروژه ها در کلیه فعالیت های شاد زندگی میتوان استفاده کرد . در این دسته از سایت که به اسم عروسی و جشن نامگذاری شده میتوانید بهترین کلیپ های مخصوص تبریک جشن های: تولد کودک ، نامزدی ، پاکی ، تعیین جنسیت نوزاد ، دندان ، جشن تکلیف و… را به صورت فانتزی و زیبا طراحی و در شبکه های اجتماعی بین دوستان خود به اشتراک بگذارید.

پروژه مخصوص تدوین و میکس فیلم عروسی

قالب های آماده ای که در این بخش از سایت قرار داده ایم مخصوص علاقه مندان و یا تدوینگران فیلم های عروسی میباشد و بیشتر با تایم طولانی طراحی شده که این یکی از گزینه های خوب برای ساخت کلیپ های عروسی میباشد چرا که تعداد زیاد تصاویر و فیلم های عروسی نیازمند پروژه هایی میباشد که بتوانید بیشتر سکانس های خود را در آن قرار دهید و نیازی به میکس پروژه ها نباشد.

جهت دانلود رایگان و اشتراکی پروژه های مخصوص عروسی و جشن به انتهای همین صفحه مراجعه کنید

اطلاعات بیشتر ...