پروژه مسافرتی

نمایش 1–30 از 78 نتیجه

پروژه آماده مسافرتی افتر افکت Travel After Effects Templates

پروژه آماده افتر افکت آژانس مسافرتی

ساخت تیزر تبلیغاتی آژانس مسافرتی و همچنین برای ساخت یک ویدیو جذاب معرفی تور های مسافرتی با استفاده از این پروژه ها بسیار آسان میباشد . فقط کافیست یکی از پروژه های مسافرتی را به دلخواه خود انتخاب و به زبان فارسی ویرایش کنید .

برخی از این پروژه ها ساختاری کاملا سه بعدی و حرفه ای دارند به طوری که میتوان اسم آژانس را بر روی بدنه یک هواپیمای مسافربری و یا قطار قرار داد و یک ویدیو جذاب بسازید.

پروژه آماده افتر افکت تیزر معرفی آژانس مسافرتی

با دانلود یکی از پروژه های مسافرتی افتر افکت میتوانید یک تیزر تبلیغاتی برای معرفی آژانس های مسافربری و یا هواپیمایی بسازید . برای مثال یک آژانس مسافرتی نیاز به معرفی تور های زیارتی و سیاحتی خود دارد ، پس با توجه به نیاز های مشتری  میتوان با استفاده از پروژه های تراول افتر افکت یک ویدیو جذاب طراحی کرد.

توجه داشته باشید که محدودیتی در استفاده از این پروژه ها نبوده و هرگونه تیزر تبلیغاتی برای تور های مسافرتی ، جهانگردی ، سفر و گردشگری ، و همچنین تور های زیارتی را با این پروژه ها طراحی کرد.

پروژه آماده افتر افکت فرودگاه و هواپیمای مسافربری

طراحی یک ویدیوی واقعی از یک فرودگاه و یا هواپیمای مسافربری با لوگو دلخواه از نیاز های اصلی یک آژانس میباشد . این پروژه ها به چند دسته اصلی: تیزر لوگو ، تیزر اسلایدشو ، و تیزر معرفی آژانس ارائه میشود . برای مثال یک آژانس هواپیمایی میتواند لوگوی خود را در بدنه یک هواپیمای درحال پرواز در آسمان قرار دهد و یک ویدیوی خارق العاده جذاب بسازد و در شبکه های اجتمماعی به اشتراک بگذارد.

ساخت آلبوم خاطرات سفر با پروژه های آماده افتر افکت

علاوه بر آژانس های مسافرتی ، شما نیز میتوانید تصاویری که از مسافرت های خود تهیه کرده اید را داخل این پروژه ها قرار داده و یک ویدیو به یادماندنی برای خود بسازید. بدین منظور باید از پروژه های اسلایدشو تصاویر استفاده کنید.

برای ساخت یک ویدیو و یا تیزر تبلیغاتی مسافرتی میتوانید قالب های آماده انتهای همین صفحه استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر ...