خبری

نمایش 1–30 از 158 نتیجه

پروژه خبری افتر افکت News After Effects Template

پروژه آماده اخبار افتر افکت

پروژه های خبری افتر افکت همان گونه از اسم آن مشخص شده برای ویدیوی های اعلامیه ای مانند شروع یک خبر مهم و یا اخبار فوری مورد استفاده قرار میگیرد. برخ یاز این پروژه ها به قدری ساختار پیچیده و تو در تو دارند که برای ویرایش آن باید ساعت ها زمان بگذارید تا نتیجه خوبی بگیرید.

البته پروژه های شروع اخبار که فقط سر تیتر اصلی خبر را نشان میدهند ویرایش آن بسیار ساده و همانند پروژه های نمایش لوگو میباشد. ولی پروژه هایی هم هستند که به صورت گسترده و پکیج کامل طراحی شده که برای ویرایش آن باید تجربه زیادی با نرم افزار افتر افکت داشه باشید

پروژه آماده افتر افکت پکیج کامل اخبار

پروژه های پکیج کامل شامل : زیرنویس خبری ، تصویر و فیلم خبری ، گوینده اخبار و… میباشند. این پروژه ها قالب های نسبتا سنگینی میباشند . این پروژه ها شامل یک استادیو خبری کامل که که به صورت سه بعدی طراحی شده و میتوانید حتی با استفاده از تکنیک کروماکی (پرده سبز) از یک شخص هنگام صحبت فیلم بگیرید و زمینه آن را حذف و در پشت میز این استادیو های خبری قرار دهید تا به صورت یک صحنه واقعی و جذاب خروجی بگیرید.

ساخت تیزر شروع اخبار با قالب های آماده افتر افکت

تیزر شروع اخبار را بیشتر کانال های خبری در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام مورد استفاده قرار میدهند . جذابیت این پروژه ها باعث خوش بینی و اعتماد بیننده خواهد شد و در مجموعه باعث فالوو کردن صفحه اینستاگرام شما نیز میشود .

پروژه های اخبار علاوه بر نیاز کانال و شبکه های خبری ، میتوانید در کار هایی مانند ، سورپرایز ، و یا تولد نیز استفاده کنید

اطلاعات بیشتر ...