نمایش لوگو

نمایش 1–30 از 1435 نتیجه

دانلود پروژه لوگو افتر افکت

پروژه افتر افکت نمایش لوگو یک قالب آماده ویدیویی زیبا برای رونمایی است. میتوانید به سادگی لوگوی خود را جایگزین کنید و سریع رندر بگیرید. از پروژه های افترافکت میتوانید برای ساخت پروژه های: شادی ، خدماتی ، شرکتی ، فروشگاهی ، کارگاهی ، و آموزشی مورد استفاده قرار داد.… استفاده کنید. برای استفاده از این پروژه افترافکت به هیچ پلاگینی نیاز نیست..

دانلود پروژه آماده افتر افکت نمایش لوگو

لوگو یک نشانه مختصر گرافیکی قابل درک است که شامل عناصر دیداری است که میتواند به شکل یک تصویر یا نوشته یا ترکیبی از آن دو باشد و به سبکی خاص طراحی شده و به صورتهای متفاوت قابل اجراست و در حقیقت یک هویت تصویری خلاقانه برای رساندن مفاهیم مختلف از جمله خدمات است و میتواند با منحصر بفرد بودن پروژه در ذهن مخاطب بماند. لوگو مانند قلب برای بدن است.

1.تاثیر اولیه لوگو بر مخاطب بسیار مطلوب است.

با در نظر گرفتن و رساندن مفهوم خاص ارتباطی، طراحی میشوند.

3.به کسب و کار هویت میبخشد.

4.تصویر حرفه ای از خدمات شما برای مخاطب تجسم میکند.

5- استفاده از پروژه آماده نمایش لوگو افترافکت از هزینه ی کمتری برخوردار است.

دانلود تیزر تبلیغاتی نمایش لوگو افتر افکت

پروژه لوگو افتر افکت به ویدیوی کوتاهی می‌گویند که از ترکیب تصاویر لوگو با صدا و نمادهای گرافیکی ایجاد می‌شود و به صورت متحرک نشان می‌دهد، است. به پروژه های آماده، لوگو موشن، اینترو لوگو و آرم استیشن هم گفته می‌شود. در واقع نوعی زیرمجموعه موشن گرافیک محسوب می‌شوند.

پروژه های دسته نمایش لوگو و آرم استیشن هر دو از یک ساختار هستند و فقط نامگذاری آن به حالت های مختلفی بین کاربران گفته میشود . با استفاده از پروژه های نمایش لوگو میتوانید نام فروشگاه و یا لوگوی مجموعه خود را در سبک های دلخواهی بین پروژه ها انتخاب و در قالب یک فایل ویدیویی قرار دهید .

پروژه لوگو افتر افکت تنوع بسیار زیادی دارند که هر کدام جلوه خاص و به خصوصی دارد که در انواع فعالیت و کسب و کار ها با توجه به جو آن استفاده میشود. برای مثال اکثر شرکت هایی که میخواهند لوگو خود را به صورت تیزر طراحی کنند ، از یک سبک ساده با لول حرفه ای استفاده میکنند تا یک لوگو تیزر شلوغ و فانتزی.

با گنجاندن یک انیمیشن لوگو در ویدیوی خود، نام تجاری خود را به یاد ماندنی کنید. یک الگوی نمایش لوگو را انتخاب کنید که مناسب شخصیت برند شما باشد. نام تجاری خود را با یک پیچ و تاب ساده لوگو معرفی کنید یا یک ورودی با انفجار نور و رنگ ایجاد کنید. همه قالب‌های افتر افکت ما برای دانلود آماده استفاده در پروژه ویدیویی  شما هستند.

برای تاثیرگزاری یک برند بر ذهن مخاطبان روش خوبی است و تا حدودی بهترین سبک تبلیغاتی استفاده از پروژه آماده افترافکت لوگو است. که هرچقدر حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تر باشد، در ذهن مخاطبان ماندگارتر خواهد بود و تبعا تبلیغات شما موثرتر خواهند بود.

دانلود لوگو موشن افتر افکت رایگان

لوگو آخرین تاثیری است که از نام شرکت/برند شما برای مخاطبان خود به جا می گذارید، بنابراین برای هر ویدیویی کلیدی است حتی اگر چند ثانیه طول بکشد.

با توجه به نوع بیزینس و سلیقه‌ی خود می‌توانید یک پروژه لوگو افترافکت انتخاب کنید. این پروژه می‌تواند در سایز، اندازه و فرمت‌های مختلفی ساخته شود.

پروژه های تیزر نمایش لوگو چندین نوع دارند، مثلا لوگو فلت یا سه بعدی و…

لوگو فلتاین نوع نمایش لوگو در یک فضای دو بعدی ساخته می‌شود و با افکت‌های کارتونی و هندسی و…، توانایی خود را در جذب مخاطب نشان می‌دهد.

لوگو سه بعدی: ابتدا لوگو به یک المان سه بعدی تبدیل می‌شود و سپس حرکت دوربین و سایر اشکال سه بعدی به آن اضافه می‌شوند. در نتیجه یک لوگو حرفه‌ای و جذاب در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

لوگو با جریان الکتریکی: این مدل نمایش لوگو  با افکت جریان الکتریکی می باشد. این پروژه شامل یک گوی الکتریکی سه بعدی است که جریان برق بصورت خط انیمیشنی از اطراف صحنه وارد می شوند. با وارد شدن جریان برق ، گوی الکتریکی منفجر شده و در انتها لوگوی شما را نمایش می دهد.

لوگو موشن: امروزه با توجه به پیشرفت نرم افزارهای گرافیکی و وجود قالب‌های آماده برای ساخت، این امکان برای صاحبان برند ها به وجود آمده است؛ که با کم‌ترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یک لوگو موشن حرفه‌ای برای کسب و کار خود داشته باشند. استفاده از قالب‌های آماده اینگونه است که؛ طرح کلی در ویدیو یا تصاویر، مشخص شده و کافی است تا مشتری آن را انتخاب کند. سپس طراحان با جایگذاری لوگوی مورد نظر و ایجاد تغییرات جزئی، آن را شخصی سازی کرده و به مشتری تحویل می‌دهند.

کاربرد لوگو موشن در تیزر های تبلیغاتی

لوگو های متحرک به وسیله جادوی عناصر گرافیکی، تاثیر فوری و جالب توجه ای بر روی مخاطب می‌گذارند و از مواردی هستند که در برندسازی و تبلیغات باید استفاده شوند. از این نوع لوگو ها در انواع ویدیو ها و کلیپ‌های تبلیغاتی و انواع موشن گرافیک، می‌توان استفاده کرد.

با ترکیب لوگو موشن و آدرس، شماره تلفن و یا شعار شرکت می‌توان آن را تبدیل به یک ویدیو اینترو کرد.

مهم‌ترین کاربرد لوگو های متحرک

1.استفاده در تبلیغات کوچک با هدف تاثیر سریع روی ذهن مخاطب

استفاده در وب‌ سایت ها و شبکه ‌های اجتماعی مربوط به برند

استفاده از آن در ویدیو های آموزشی

4.استفاده و کاربرد آن در تبلیغات ویدیویی

مزایا و موارد استفاده از اینترو لوگو موشن

1.کاهش هزینه

2.امکان استفاده از آن پلتفرم های مختلف

3.امکان استفاده در تبلیغات ویدیویی مربوط به همان کسب و کار

4.برای پرستیژ کاری و جلب اعتماد مشتریان

5.افزایش بازدهی نسبت به روش‌های دیگر تبلیغاتی

6.جلب توجه مخاطب به دلیل جذابیت

7.افزایش فروش

ساخت تیزر نمایش لوگو با پروژه های افترافکت

این کار بسیار ساده است. کافیست نرم افزارهای افترافکت را روی سیستم خود نصب کنید و یکی از پروژه های سایت خلج اف ایکس را انتخاب و ویرایش کنید، پروژه های موجود در سایت به صورت لایه باز در اختیار شما قرار میگیرند، و جهت دانلود رایگان برخی از پروژه ها از طریق همین سایت میتوانید اقدام کنید.

تیزر نمایش لوگو یا آرم استیشن یکی از پرطرفدار ترین و پر استفاده ترین پروژه ها میباشد چراکه امروزه به خصوص در شرایط کرونا هر نوع کسب و کاری نیاز به دیده شدن در شبکه های اجتماعی را دارد.

پروژه نمایش آرم افترافکت راهی عالی برای  تقویت برند شما هستند. یا برای معرفی آن به مخاطبان، اگر قبلاً آن را ندیده اند

قالبی که انتخاب می‌کنید به شکل‌گیری شخصیت و درک برند کمک می‌کند و همانطور که گفتیم، آخرین تاثیر لوگوی شما برای مخاطبان خواهد بود. پس عاقلانه انتخاب کنید.

شما کنترل کاملی بر انیمیشن های لوگوی خود خواهید داشت. آیا برای جزئیات بیشتر دلبسته هستید؟ خوشحال می شوید که بدانید می توانید به راحتی لوگوی خود را متناسب با سبک مورد نیاز خود سفارشی کنید. از آن لذت ببرید و با از پیش تنظیم رنگ های مختلف آزمایش کنید یا فونت را متناسب با نام تجاری خود تغییر دهید. آنها اغلب به پلاگین های اضافی نیاز ندارند. قالب های ویدیویی ممکن است گران شوند. اما با لوگوهای مجموعه ما می توانید از طیف وسیعی از جلوه های درجه یک که نیازی به پلاگین اضافی ندارند لذت ببرید. و در نهایت این لوگوها با جدیدترین نرم افزار افترافکت سازگار هستند. هیچ مشکل سازگاری برای نگرانی وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر ...