آیکن

نمایش 1–30 از 203 نتیجه

آیکون متحرک افتر افکت Icon After Effects Templates

پروژه آماده افتر افکت آیکن موشن گرافیک

پروژه های آماده آیکن ، وکتور هایی هستند که در نرم افزار افتر افکت انیمیت و به صورت متحرک قرار داده شده اند. این پروژه ها اغلب با پکیج های بسیار بزرگ عرضه شده به طوری که بیشتر نیاز های کاربران برای ساخت تیزر های موشن گرافیک را برطرف میکند. این گونه پروژه ها را انیمیشن آیکن متحرک و یا انیمیشن وکتور متحرک مینامند.
آیکن متحرک افتر افکت – انیمیشن متحرک
آیکن های متحرک افتر افکت تنوع بسیار زیادی دارند و بیشتر به صورت فلت Flat طراحی میشوند . چند مورد از دسته های اصلی این آیکن ها: مواد غذایی ، شبکه های اجتماعی ، بازریابی و فروش ، سلامت ، آموزشی و پزشکی میتوان اشاره کرد.

ساخت تیزر موشن گرافیک با آیکون های متحرک

از آیکن های متحرک افتر افکت به دلیل آماده بودن آن بیشتر برای ساخت موشن گرافیک استفاده میشود ولی از این آیکون های متحرک میتوانید در ساخت ویدیو های آموزشی و تبلیغاتی نیز استفاده کنید و البته ناگفته نماند که امروزه از این انیمیشن های متحرک برای شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، واتس و اینستاگرام جهت ساخت استیکر های متحرک و فایلهای گیف Gif نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

نحوه استفاده از آیکون های متحرک

از این آیکن ها هم میتوانید به صورت مستقیم در نرم افزار افتر افکت با درگ و دراپ کردن روی ویدیو های خود استفاده کنید و هم میتوانید یک خروجی بدون زمینه (ترنسپرنت) تهیه کنید و در سایر نرم افزار های گرافیکی مانند پریمیر نیز استفاده کنید

جهت دانلود رایگان و اشتراکی آیکن های متحرک افتر افکت به انتهای همین صفحه مراجعه کنید

اطلاعات بیشتر ...