اکولایزر

نمایش 1–30 از 104 نتیجه

پروژه اکولایزر افتر افکت پخش کننده موسیقی Audio Equalizer After Effects Template

پروژه آماده افتر افکت اکولایزر موسیقی

اکولایزر موسیقی چیست و چه کاربردی دارد؟ اکولایزر های موسیقی همان افکت هایی میباشند که به صورت یک کاور ویدیویی روی فایل های صوتی مانند موسیقی ، پادکست و… اعمال میشوند این کاور های موسیقی که اکولایزر مینامند به صورت متحرک و در یک قالب ویدیویی  که نشان دهنده تایم شروع و پایان فایل صوتی و همچنین تصویر خواننده/گوینده به همراه جزئیات فایل صوتی در یک کاور متحرک و جذاب طراحی میشوند.

پروژه آماده موزیک پلیر و پخش کننده فایل صوتی

برنامه های زیادی برای ساخت اکولایزر ها وارد بازار شده اند ولی هر کدام نیاز به آموزش و تجربه زیاد دارند اما با استفاده از قالب های آماده موزیک پلیر که به صورت بسیار گسترده وارد بازار گرافیست ها شده و روز به روز در طرح های جذاب و متنوع به کاربران ارائه میشود که فقط کافیست موزیک و جزئیات آن را وارد این پروژه ها کنید . امروزه اکولایزر ها یکی از پر استفاده ترین پروژه ها در صنعت تولید موسیقی و پادکست های آموزشی و… میباشند چرا که شنونده علاوه بر صدای موسیقی از سایر جزئیات درج شده بر روی کاور موسیقی مانند نام خواننده – تایم پایان – تراک و… نیز بهره مند خواهد شد.

کاربرد اکولایزر های موسیقی در شبکه های اجتماعی

بیشترین استفاده از این قالب های جذاب در حال حاضر در شبکه های اجتماعی در اولویت اینستاگرام و تلگرام میباشد . علاوه بر اینکه این پروژه ها جذابیت بسیار بالایی برای شنونده خواهد داشت ، میتوان گفت طوری طراحی میشنود که زیبایی صفحه ابنستاگرام شما را نیز بسیار بالا خواهند برد.

پروژه ساخت اکولایزر موسیقی پست و استوری اینستاگرام

همان گونه که گفتیم این پروژه ها بیشتر برای اینستاگرام و در قالب های استوری و پست مورد استفاده قرار میگیرند . این پخش کننده های موسیقی به صورت خطی ، موجی ، فانتزی ، استاتیک و… طراحی میشوند که هر کدام در دسه مربوط به خود استفاده میشود.

با دانلود رایگان و اشتراکی میتوانید جذاب ترین پروژه های ساخت اکولایزر را در انتهای همین صفحه دانلود کنید.

اطلاعات بیشتر ...