پروژه آماده افتر افکت کارتونی

نمایش 1–30 از 134 نتیجه

پروژه آماده افتر افکت کارتونی  Cartoon After Effects Template Animation

پروژه آماده افتر افکت کارتونی

پروژه آماده افتر افکت کارتونی مجموعه قالب های آماده ای هستند که بیشتر برای ساخت کلیپ های کارتونی ، کودکانه ، بچه گانه و… به کار میروند و به سبک انیمیشنی مورد استفاده قرار میگیرند. اگر به دنبال پروژه ای هستید که با استفاده از کاراکتر های 3 بعدی و جذاب طراحی شده اند میتوانید از قالب های این صفحه بهره ببرید.

 

پروژه آماده افتر افکت انیمیشن

با استفاده از قالب های آماده پروژه های افتر افکت کارتونی بهترین و جذاب ترین ویدیو های کودکانه را بسازید ، پروژه های کارتونی افتر افکت را میتوان مثلا به عنوان یک اسلایدشو نمایش تصویرکودکانه نیز استفاده کرد چرا که در برخی از این قالب ها میتوانید تصاویر و ویدیو های خود را نیز قرار دهید.

یکی از مزیت های استفاده از پروژه افترافکت انیمیشنی این است که میتوانید با آرشیو تصاویر و فیلم ها بهترین ویدیو آلبوم دوران کودکی خود یا بقیه را بسازید.

پروژه افتر افکت آلبوم عکس جشن تولد با تم داستان اسباب بازی ها
یک راه حل مناسب برای ساخت اسلایدشو تصاویر و کلیپ عکس کودکانه ، جشن تولد کودک و… می باشد.

با استفاده از این پروژه های آماده افتر افکت می توانید برای ماندگار شدن خاطرات کودک ، اسلایدشو و کلیپ عکس حرفه ای بسازید ، این کار بسیار ساده است ، فقط کافیست نرم افزار افتر افکت را نصب داشته باشید و کار با آن را بلد باشید ، اگر هم بلد نبودید ، نگران نباشید زیرا میتوانید از ویدیوهای آموزشی استفاده کنید . برای استفاده از این پروژه ها فقط کافیست فایل پروژه دلخواه را با تهیه اشتراک از سایت خلج اف ایکس دریافت نمایید ، آن را باز نمایید و تصاویر و فیلم های خود را در آن جایگذاری کنید . پس اگر به دنبال این دست پروژه ها با تنوع بالا هستید میتوانید به این سایت مراجعه کنید تا دلخواه خود را پیدا کنید .

 

پروژه آماده افتر افکت کودکانه

پروژه آماده افتر افکت کودکانه یک قالب ویدیویی آماده با تم شاد ، بهاری و پرانرژی کودکانه برای اسلایدشو تصاویر است و با آن میتوانید یک اسلایدشوی گیرا و به یاد ماندنی طراحی کنید. شما می توانید با این پروژه افتر افکت یک قالب آماده ویدئویی جذاب با ظاهری زیبا و متحرک که با نمایش سه بعدی است و به رسانه شما شکلی شیک می دهد ، استفاده کنید . این قالب بر اساس قاب های چوپی و فصل بهار است با سبک کارتونی . استفاده از آن بسیار راحت است ، مثلا به سادگی میتوانید متن را ویرایش کنید ، تصاویر و فیلم مورد نظر خود را خود را جایگذاری کنید و رندر بگیرید . می توانید از آن برای نمایش انواع عکس ها و فیلم ها و کلیپ های ویدیویی استفاده کنید و مخاطبان خود را تحت تأثیر این پروژه با طراحی حرفه ای و متحرک قرار دهید.

 

پروژه نمایش لوگو کارتونی

لوگوی کارتونی ، لوگویی است که در طراحی آن از شخصیت های کارتونی و جذاب و سرگرم کننده به کار میبرند . این دست از پروژه ها در فضای کاملا کارتونی هستند با جلوه های ویژه ی کودکانه که جذابیت کار را بیش از پیش می کند . فقط کافیست آرم مورد نظر خود را وارد پروژه کنید و تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید . و اینکه بعضی از افراد فکر میکنند این لوگو و فضا فقط مناسب کودکان و نوجوانان است ، در صورتی که اینطور نیست و اگر لوگوی شما با یک شخصیت با مزه و جالب و یک فضای سرگرم کننده طراحی شده باشد ، مخاطب با هر سنی با آن ارتباط برقرار میکند و مخاطب شما هیچوقت آن را فراموش نمیکند.

 

دانلود رایگان پروژه افترافکت کودک

این پروژه پکیج برودکست کارتونی افترافکت برای ساخت تیزر های تبلیغاتی کودکانه و میان برنامه کودکان بسیار جالب می باشد . شما به راحتی می توانید عکس یا فیلم تبلیغاتی خود را در این پروژه جایگذاری نمایید و برای برنامه های تلویزیونی کودک تیزرهای حرفه ای و با هزینه بسیار پایین طراحی نمایید . در طراحی این پروژه از فریم های سه بعدی کارتونی و برنامه کودک استفاده شده است و فقط کافیست نرم افزار افترافکت را نصب داشته باشید و استفاده نمایید . فایل موزیک نیز در پروژه می باشد که می توانید در صورت نیاز از آن استفاده نمایید .

 

پروژه آماده افتر افکت کاراکتر

در سایت نیز پروژه آماده افترافکت کارتونی رایگان موجود میباشد و میتوانید از آنها بهره مند شوید .
مجموعه پروژه های افترافکت در سایت خلج اف ایکس موجود است و تنوع آن بسیار بالاست . این پروژه ها به صورت فایل لایه باز هستند و امکان ویرایش آن برای کاربران فراهم است . به راحتی میتوانید از آنها استفاده کنید و برخی از این پروژه ها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد .
فقط کافیست از سایت ما اشتراک بخرید و به صورت نامحدود از محصولات و امکانات ما استفاده نمایید .

اطلاعات بیشتر ...