ساخت فیلم های تبلیغاتی جذاب برای اینستاگرام و تلگرام

ساخت بهترین فیلم های تبیغاتی - ساخت فیلم های تبلیغاتی جذاب برای اینستاگرام و تلگرام

ساخت فیلم های تبلیغاتی

ساخت کلیپ های تبلیغاتی جذاب:

ساخت کلیپ در زمینه‌های زیادی کاربرد دارد. امروزه کلیپ‌ها به یکی از جذاب‌ترین رسانه‌هایی تبدیل شده‌اند که در فضای مجازی و وب ساخته شده‌اند. تا جایی که اینستاگرام که یکی از محبوب‌ترین اپ‌های فضای مجازی‌ است؛ صرفا بر محور عکس و کلیپ بنا شده است.

کلیپ‌ها می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند؛ از کاربردهای تجاری و تبلیغاتی گرفته تا ساخت کلیپ برای تبریک و تسلیت مناسبت‌های مختلف. کلیپ‌ها خاطره ساز هستند و تا مدت‌ها به یادگاری می‌مانند. ساخت کلیپ با استفاده از عکس‌ها و ویدیوهایی انجام می شود که برای افراد خاطره ساز بوده‌اند و دیدن تمام خاطرات خوب در کنار هم می‌تواند بهترین حس را برای آن‌ها ایجاد کند.

 

programas edicao de videos 3 670x419 1 - ساخت فیلم های تبلیغاتی جذاب برای اینستاگرام و تلگرام
ساخت کلیپ های تبلیغاتی جذاب:

برنامه‌های مختلفی برای ساخت کلیپ ارائه شده، باعث شده است که حتی افرادی که تجربه و مهارتی در زمینه ساخت کلیپ ندارند نیز بتوانند کلیپ بسازند. این موضوع شامل نکات مثبت و منفی است. اولین نکته مثبت ساخت کلیپ با برنامه‌های مختلف این است که تمام افراد می‌توانند کلیپ‌های مورد نظر خود را بسازند و در فضاهای مختلف منتشر کنند. این برنامه‌ها ساده و در دسترس هستند و هر زمان که بخواهید می‌توانید کلیپ بسازید.

 

معمولا برنامه‌های ارائه شده قابلیت ساخت کلیپ‌های حرفه‌ای را ندارند و تنها در حد ساخت کلیپ‌های معمولی هستند. تجربه و مهارت استفاده از همه ابزارهای موجود برای ساخت کلیپ برای تهیه یک کلیپ حرفه‌ای مورد نیاز است. اگر به دنبال ساخت کلیپ خاص و منحصر به فرد هستید؛ بهتر است این کار را به افرادی بسپارید که در این زمینه تخصص و مهارت دارند

 

برای ساخت کلیپ های جذاب و حرفه ای با ما تماس در تماس باشید | شماره واتس اپ جهت سفارش 09208091009

 

ساخت کلیپ تولد با عکس برای اینستاگرام:

تولد عزیزانمان یکی از مهم‌ترین مناسبت‌هایی است که در زندگی ما وجود دارد و همیشه به دنبال این هستیم که آن‌ها را خوشحال کنیم. ساخت کلیپ حرفه‌ای برای تولد می‌تواند هدیه‌ای خاص و منحصر به فرد باشد. حتما برای شما هم پیش آمده است زمانی که عکس‌های گذشته را نگاه می‌کنید؛ متوجه گذر زمان نمی‌شوید و مشغول مرور خاطرات می‌شوید. به راحتی می‌توانید با سفارش ساخت کلیپ تولد حس خوب مرور خاطرات را برای عزیزانتان تداعی کنید.

ساخت کلیپ تولد خاص و منحصر به فرد می‌تواند تا مدت‌ها برای عزیزانتان به یادگار بماند، نشانی از شما در صفحه شخصی آن‌ها به جای بگذارد و تا همیشه با دیدن این کلیپ به یاد شما باشند.

 

کلیپ تولد - ساخت فیلم های تبلیغاتی جذاب برای اینستاگرام و تلگرام
ساخت کلیپ تولد با عکس برای اینستاگرام:

ساخت کلیپ تولد می‌تواند برای اپ‌های مختلف فضای مجازی انجام شود. توجه به محدودیت‌ها و امکاناتی که یک اپلیکیشن اهمیت زیادی دارد؛ برای مثال در اینستاگرام شما می‌توانید تنها یک دقیقه از فایل ویدیویی را در پست آپلود کنید؛ اگر زمان فیلم شما بیشتر باشد، مابقی آن باید به صورت پست‌های ورقه‌ای یا در IGTV منتشر شود. بنابراین باید ساخت کلیپ به گونه‌ای باشد که بتوان آن را بدون نامنظم شدن، قسمت‌بندی کرد.

 

این یک مثال در مورد محدودیت یک اپلیکیشن بود. بنابراین بهتر است ساخت کلیپ به فردی سپرده شود که بر کار با بهترین و به روز‌ترین نرم افزارهای ساخت کلیپ به طور کامل مسلط باشد و همچنین تمام نکات در مورد تهیه و انتشار کلیپ را رعایت کند. با این کار می‌توانید اطمینان داشته باشید که یک کلیپ حرفه‌ای برای تولد عزیزانتان تهیه کرده‌اید. ساخت فیلم های تبلیغاتی

 

برای ساخت کلیپ های جذاب و حرفه ای با ما تماس در تماس باشید | شماره واتس اپ جهت سفارش 09208091009

 

بهترین فیلم های تبلیغاتی برای اینستاگرام:

امروزه تبلیغات به یک صنعت بسیار بزرگ و پیشرفته تبدیل شده است. در هر کسب و کاری که باشید نباید از تبلیغات غافل شوید. فضای مجازی یکی از مهم‌ترین فضاهایی است که می‌توانید در آن تبلیغ کنید. جذب مخاطب، یونیک بودن تبلیغات و ارتباط آن با کسب و کار شما مهم‌ترین نکاتی است که باید در تبلیغات فضای مجازی رعایت کنید. کلیپ تبلیغاتی یکی از روش‌های تبلیغاتی است که به راحتی می‌تواند از این سه ویژگی پشتیبانی کند. خلاقیت در ساخت کلیپ تبلیغاتی مخاطبان شما را جذب می‌کند.

به راحتی می‌توانید ایده‌ای جدید برای ساخت کلیپ تبلیغاتی ارائه دهید و محتوایی منحصر به فرد داشته باشید. کلیپ تبلیغاتی می‌تواند با هر کسب و کاری سنخیت داشته باشد و اطلاعات مربوطه را ارائه دهد. ساخت فیلم های تبلیغاتی

 

instagram video - ساخت فیلم های تبلیغاتی جذاب برای اینستاگرام و تلگرام
بهترین فیلم های تبلیغاتی برای اینستاگرام:

باید اعتراف کرد که ساخت کلیپ تبلیغاتی معمولی تأثیری در توسعه کسب و کار و افزایش میزان فروش شما ندارد؛ تعداد کلیپ‌ها آنقدر بالاست که مخاطبان علاقه‌ای به یک کلیپ معمولی که به صورت مستندوار اطلاعات یک کسب و کار را توضیح می‌دهد، توجه نمی‌کنند. کلیپ‌های مستندی زمانی کاربرد دارند که شما مخاطب را جذب کرده باشید و بخواهید اطلاعاتی از خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهید، در اختیار مشتری قرار دهید. چیزی که در ابتدا لازم دارید یک کلیپ تبلیغاتی است که بتواند افراد معمولی که در بازار هدف شما هستند را به مشتری تبدیل کند و آنقدر جذاب باشد که در مورد کسب و کار و تبلیغات شما کنجکاو شوند.

کلیپ‌های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند؛ تیزرهای تبلیغاتی رئال، موشن گرافی، انیمیشن و فیلم‌های صنعتی. ما می‌توانیم متناسب با طرح، ایده و کسب و کار شما انواع تیزرهای تبلیغاتی را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب به شما ارائه دهیم.
تیم ایده پردازی و کادر ساخت کلیپ ما می‌توانند در تهیه و ارائه یک تبلیغ حرفه‌ای به صورت کلیپ به شما کمک کنند و بهترین نتیجه را برای شما به دست آورند.

 

برای ساخت کلیپ های جذاب و حرفه ای با ما تماس در تماس باشید | شماره واتس اپ جهت سفارش 09208091009

 

ساخت کلیپ و یا فیلم با عکس:

ما با استفاده از عکس‌هایتان حرفه‌ای‌ترین کلیپ‌ها را می‌سازیم.

در قسمت‌های قبلی در مورد کلیپ‌های تولد و مناسبتی صحبت کردیم. ساخت کلیپ از عکس بیشترین کاربرد را در این زمینه دارد. همانطور که می‌دانید نرم افزارهای مختلفی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند از عکس کلیپ بسازید؛ اما یک کلیپ معمولی!

یک عکس کلیپ حرفه‌ای ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

⦁ دارای عکس‌هایی با کیفیت بالا باشد.

⦁ بک گراندی متناسب با عکس‌ها و مناسبت مورد نظر داشته باشد.

⦁ صداگذاری و موسیقی به کار رفته در کلیپ با عکس‌ها و حرکت آن‌ها هماهنگ باشد.

⦁ نحوه طی شدن عکس‌ها در کلیپ به گونه‌ای منظم و جذاب باشد.

⦁ ایده‌های جدید و خاص در ساخت کلیپ به کار رفته باشد.

مسلما تیمی که تخصص و تجربه در زمینه ساخت کلیپ داشته باشد؛ می‌تواند بهترین امکانات را برای ساخت کلیپ مورد نظر شما استفاده کنند و بهترین نتیجه را به شما ارائه دهند.

7

مدرس دوره سینما دیجیتال در استان تهران | ویدیو گرافیست شبکه های تلویزیونی (نسیم ، آی فیلم ، ایران کالا) | کسب بیش از 8 مدرک رسمی و بین المللی در حوضه گرافیک کامپیوتری | مدیرعامل خلج اف ایکس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط